Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy sokan benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sokan benne maradnak egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömről,barátomról tudom,hogy nem boldog. De senki nem lép, vagy pénz miatt vagy mert épp már gyerek is van a dologban.

Miért félnek az emberek ennyire új életett kezdeni? Nem vágynak arra,hogy valaki komolyan őket akarja? Megkeseredve, boldogtalanul jobb leélni egy életet?



2013. dec. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbecsülésük és akaraterejük.
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggőség...
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert az emberek tartanak a változástól inkább meggyőzik magukat hogy jó az mintsemh ogy változtassanak azonkivül meg van aki bár rossz a kapcsolat a változás tul sok energiát emésztene fel hogy megtegye ez ugyan az mint 2km van valami amiért el kell menned tudod hogy biciklivel egézségesebb rád és a környezetedre is mint kocsival mégis kocsival mennek sokat főleg nagyvárosokban
2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ahogy mondod. mert félnek, és mert így kényelmesebb..... remélem én nem leszek ilyen.
2013. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem :/ Pontosan tudom egy lányról, hogy a kapcsolatuk romokban hever, nem is törődnek egymással, szex nulla, kedvesség nulla, szóval tényleg totál rossz az egész és ezt ő is elmondta.

Nekem nagyon tetszik a lány, tudja is, de "nem lehetek veled" :/ Ráadásul kijelentette, hogy bejövök neki és simán lenne velem.


Érthetetlen.

2013. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
kapcsolatfüggőség, gyávaság, kényelem. Komfortzóna
2013. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félnek, hogy ha lépnek, egyedül maradnak, és abszolút nem találnak másik társat maguknak.


Én mondjuk egy bizonyos szintig adtam esélyt a romlandó kapcsolatnak. Viszont amikor már menthetetlen volt, akkor leléptem mindig, és jól tettem.


Különben ma nem lennék boldog a férjem mellett. Hanem valami pocsék , szar alak mellett senyvednék. És az az én hibám lenne. Mert nem változtattam.


Amúgy jó példák erre a sógornőm meg a férje. 4 éve vannak együtt , 8 hónap után házasodtak. A csaj nem volt szerelmes, mégis hozzáment. Csalta a pasit. Aztán már házasokként a pasi is elkezdte érezni, hogy a lány nem szereti őt, csak anyagi biztonságból ment hozzá gondolom.

A pasi is megcsalta. Kiderült, egy időre szétköltöztek, majd megint össze. Utána a csaj csalta meg. Aztán nem rég megint a pasi bukott le. Az akkori szeretőjének azt mondta egyedülálló!


Mégse válnak el. Ki tudja miért. Talán gyávák, és inkább bevállalják, hogy boldogtalanok. Csak hogy legyen mellettük valaki. Csak rájuk kell nézni.... egyikük boldogtalanabb mint a másik. Mintsem új életet kezdjenek.


Az egészben leginkább a sógornőm kislányát sajnálom, mert ő tanúja minden veszekedésnek. És hogy az anyja ágyról ágyra járt. Ennek a kislánynak sem az az apja, akivel a csaj korábban együtt élt, hanem egy másik. Mert azt is megcsalta.


Bár nem tudom mi lesz később. Most annyi a változás, hogy anyósoméktól elköltöztek, mert már nem bírta elviselni a folytonos veszekedésüket, meg a paraszt viselkedésüket. És kirakta őket. Pedig a saját lányáról, és vejéről volt szó.


27/N

2013. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek a változástól és/vagy gyávák.

Pedig mindenkinek csak egy élete van, kár elpazarolni.

A gyerek, ház, hitel stb. csak kifogás, ezzel mindenki saját magát próbálja megnyugtatni.


Én is azt hittem, hogy az exemmel fogom leélni az életemet, gyerekek stb. aztán sok minden változott, már rossz volt nagyon , nem voltunk boldogok, és én mondtam ki, hogy vége, mert nem bírtam tovább.

Nagyon jól tettem! Azóta nekem is és neki is van új párja és boldogok vagyunk :)


Megköszöntük egymásnak a 7 évet, de meg kellett adni egymásnak az esélyt a boldogságra és tudtam, hogy nekem kell erősebbnek lennem.


A nők általában erősebbek lélekben is az ilyen döntésekhez én számtalan férfit látok, aki boldogtalan a kapcsolatában, házasságában és ide-oda csapódik.... de heti 1-2 alkalmas félredugástól ő sem lesz boldogabb, csak ezt nem tudja belátni.


Ami nem megy azt nem kell erőltetni.


27N

2013. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!