Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek újrakezdjem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek újrakezdjem vele?

Figyelt kérdés
Nos az exem megint azzal a kérdéssel támoddott le hogy kezdjük újra.Már 2szer újrakezdtem vele mind a 2szer szakítottunk legutób 2 éve volt azóta nem beszéltünk most hogy megtudta hogy vége lett a kapcsolatomnak újra elkezdte hogy ő mennyire szeret még mindig és szeretné újrakezdeni velem lenne e rá esély meg hogy utánam minden pasiban engem keresett meg ilyenek már nem tom mi tévő legyek :/ szerintetek?
2009. nov. 22. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezdjétek újra. Semmi értelme. Ami elmúlt, az elmúlt. És ha újra lenne köztetek valami, ugyanazok a problémák merülnének föl, amiért szakítottatok.
2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétszer nem működött akkor szerinted harmadszorra fog? Kétlem. Tudod mit kellene tegyél. Csak megerősítés kell. Ne kezdd vele újra.
2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmúlt, megoldódott, ami szétválasztott titeket? NEM.

Ha ennyiszer és ennyi idő alatt nem sikerült megoldani - most mit vársz?

2009. nov. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát velem az volt hogy hogy szakítottunk utánna egy hétre rá könyörgött meg hogy adjak neki még egy esélyt de asztmondtam hogy nem


Hogyha akkor nem voltatok meg később mi lenne más?

2009. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!