Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 6 hónapja járunk. Már kezdetben is mindig az volt, hogy én alkalmazkodok hozzá. Mopndta, hogy neki a tanulás és ax edzés fontosabb, mint én. 1x már megbeszéltük, hogy én több találkozást igénylek. Egy suliba járunk, néha szünetekben szoktunk találkozni. Én szeretnék vele minden héten mondjuk 2x délután találkozni de már kezdem feladni. Kifogások, hogy tanulnia kell vagy edzése vagy a barátnővel megy valahova. És én hol vagyok?

Sok kicsi sokra megy. Mi tévő legyek, hogy megmentsem ezt a kapcsolatot? Én minden elé tudom helyezni, mert nagyon szeretem. Nem akarom, hogy elhanyagolja a tanulást, az edzést meg a barátnőit de kezd betelni a pohár.


2013. dec. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem az jön le, hogy szeret téged, szóval a saját érdekedben hagyd...
2013. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

például tegnap mondtam neki hogy ma aludjon nálam, azt mondta h nem mert haza akar menni. Erre bentmaradt és a barátnőivel elment a karácsonyi vásárba. (Y)

Nem tudom mi tévő legyek..

2013. dec. 6. 18:38
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
fogalmam sincs minek vagytok együtt...
2013. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:

eléggé úgy tűnik, mintha egy kényelmes akármi lennél a számára...

mikor van ideje/kedve előhúz a fiókból.

oké h szereted, de ne légy papucs. A jófejpasivagyok-ságnak is van határa.

Ahogy én látom, ebben a kapcsolatban nem sok a menthető érték.

Vagy azon kívül h szereted, fel tudsz a lány mellett hozni vmit?

2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

utolsó: mindenben megfelel a számomra, ebben az egyben elég önző úgy gondolom..

2013. dec. 6. 19:23
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
hát hiába felel meg mindenben, ha minimál tisztelet sincs benne, ami egyébként a szerelem/szeretet mellett a kapcsolat alapja
2013. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!