Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy srác azt mondja, megpróbálná velem a kapcsolatot ha kicsit fiatalabb lenne? Ő 23 és elég gyakorlott, én 21 vagyok és szűz, de biztos nem a korkülönbségre gondolt.

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy csak úgy random emberekkel nem fekszem le (különben nem lennék szűz), és ezt nyilvánvalóvá is tettem neki, hogy az nálam nem elfogadható. Ezzel lenne a probléma?
2013. dec. 5. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Azt jelenti, hogy ő már elég tapasztalt és nem akar egy szűz lánnyal vacakolni az ágyban hanem élvezni akarja a szexet maximálisan.
2013. dec. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy van valakije. Ez meg csak kifogás, hiszen 23 évesen már öreg hozzád????!! Vagy impotens?
2013. dec. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,ő szerintem nem akar tőled semmi mást csak megfektetni,de mivel ezt nem tudná elérni rövid idő alatt,így inkább keres mást,aki már nem szűz,és egyből belemenne a dologba.Aki nem akar komoly kapcsolatot az ennyi évesen már nem fog szarakodni egy szűz lánnyal,egyértelmű.
2013. dec. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel egyértelműsítetted, hogy nem fekszel le csak úgy random emberekkel és nem halálosan szerelmes beléd, ezért nincs türelme ilyen korban fél-1 évet azzal vacakolni, hogy na mikor vagy már felkészült a dologra, aztán még tanítgatni kell. 16-18 évesen még belefér egy srác életébe, de 23 évesen nem ha amúgy mást megkaphat. Szóval igen, mondhatni most a szűz mivoltod a probléma.


23N

2013. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!