Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, akiknek van barátnőjük/barátjuk! Hogyan jöttetek össze? (Kort írjatok)

Figyelt kérdés
Ha lehet hosszan írjátok le, a két szavas válaszokra nem nagyok kíváncsi, és a vicces hozzászólásokat is el szeretném kerülni. Csak kíváncsi lennék a Ti szerelmes történetetekre.:)

2013. dec. 6. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hat suliban, oda jott a baratjaval es nem mert hozzam szolni a baratja meg mondta hogy tetszem neki felvett feszre megbeszeltunk egy talit es ra 2-3 het mulva egy ajandekkal vart hogy szeretne hogy a baratnoje legyek .. es lassan 3 honapja vagyunk egyutt
2013. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi egy kávézóban jöttünk össze az a törzshelyem, nyáron ha itthon voltam minden nap ott voltam, mert a baráti köröm ott van. Egyik este akkor láttam elösször életemben. Mindketten ittunk, aztán elkezdett meghivogatni whiskey-kólára, elkezdtünk beszélgetni, aztán haza kisért, ez a nyár legelején volt, attól kezdve minden nap hazakísért , sokat beszélgettünk, mentünk együtt strandra ilyesmik. A nyár végére megismertük egymást elég jól, és akkor hivatalosan is kiraktuk h kapcsolatban vagyunk :)
2013. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Hát... már régóta bejött, és úgy voltam vele, hogy egy olyan lánynak, mint nekem, egyáltalán nincs esélyem nála. Egyáltalán semmilyen pasinál :D Aztán megcsókolt, és utána fél évig azt se tudtam mi van, néha más lányokra mászott rá, meg nem is érdekeltem, az nagyon rossz volt... Majd egy idő után rájött, hogy tényleg szerelmes belém, és most járunk 9 hónapja lassan. Sosem veszekedtünk még, minden tökéletes :)


17/l

2013. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Itt rámírt, randiztunk, és így tovább...
2013. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Közös ismerős által megismerkedtünk. Utána barátkoztunk pár hónapig. Egy buliban lekapott. Randiztunk pár hétig, majd meggondolta magát. Összejött egy másik csajjal. Nem beszéltünk hónapokig. Aztán megint elkezdtünk beszélgetni, barátkozni. Tök jó barátok lettünk, közben szakított a csajjal. Együtt jártunk bulizni, kirándulni, stb. Egy buliban ismét lekapott. Azóta meg együtt vagyunk, most valamivel normálisabban, mint korábban :D


Egyébként tudok összetett mondatokat is alkotni, csak ez most ilyenre sikerült :D

2013. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Társkeresőn. Szimplán csak megláttam a főoldalon a képét. Megnyitottam, végignéztem az adatlapját, és ráírtam. 1 hét után találkoztunk személyesen. A személyes találkozónál már meg is csókoltam, stb, tehát eldőlt hogy együtt leszünk. Személyes találkozó után 2 hónappal összeköltöztünk. Én 16/F vagyok, Ő 24/N. 3 hónapja találtam rá a társkeresőn. 3 hete lakunk együtt.


Ja és egy fontos infót kihagytam. Van egy 10 hónapos fia, egy darabig még a gyerek apjánál laktak. Nem zargattam ezekkel a dolgokkal, inkább nem kérdeztem rá a miértekre. Ha úgy érzi, majd elmondja.


Úgyhogy 3 hete 16 évesen gyereket nevelek. Mondjuk vicces volt, mikor meglátogattak engem a sulinál. Vége az utolsó órának, megyek ki a haverokkal suli elé. Ők rágyújtanak, én a gyerek miatt -hogy ne érezze- nem gyújtottam rá 2 hónapja. Én háttal állok a fő útnak ahol a villamos meg buszok mennek. Osztálytársaim elkezdenek szólózni, hogy megy arra egy tök szexi anyuka. Én nem néztem hátra, mert van párom. Aztán mondják hogy jön erre,de minek, nem kéne gyerekkel a cigifüstbe. Valaki megkocogtatja a vállamat. A kicsi volt az. Én csak annyit mondtam, hogy "Szia Kicsim!...ez mindkettőtöknek szól!" és a fiút átvettem, páromat pedig megcsókoltam. Osztálytársaim csak úgy meredtek ránk. Mondtam hogy dobják el a cigit amig egy baba itt van. A vicces az volt, hogy rögtön eldobták.

2013. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Interneten, társkeresőn ismerkedtünk meg. Regisztráltam. Aztán 2 héttel később mikor ráértem böngészni, beírtam pár paramétert a keresőbe. Az kidobott egy csomó lányt. Az első 5nek írtam. Hárman válaszoltak. Majd 1-2 levélváltás után csak az maradt aki nekem leginkább tetszett. Ismerkedtünk, majd találkoztunk, össze is jöttünk. Azóta együtt vagyunk.


Ennek 3,5 éve. 2 éve házasok vagyunk:)


24/F

2013. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

osztálytársak vagyunk. elkezdtünk beszélgetni, először csak semleges témákról, aztán már mindenféléről, facebookon is, a suliban rengeteget. elkezdett hiányozni, amikor beteg volt, aztán már hétvégén is rossz volt nélküle. sokszor hazakísért, beavatott a titkaiba, én is az enyéimbe. kitört a nyári szünet: találkoztunk. heti többször, több órákat. egymásba szerettünk, meg is mondta nekem, megcsókoltuk egymást. 5 hónap :)


18/L

2013. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
45%

első kapcsolatom,nem nagy felhajtás


A legjobb lány barátommal már több hete leveleztem,mikor felkerült az a kérdés hogy "neked ki tetszik?" mindig mondogattam neki,hogy majd elmondom valamikor,na ebböl a valamikorbol 1 nappal utána lett,szóval annyira nem tudtam tartani magamat,eleinte rohadtul paráztam,hogy mi van ha én nem tetszek neki,nem birnám elviselni hogy csak barát és ennyi,de aztán a legjobb barátnője rám írt hogy tetszek neki,persze nem igy fogalmazva de ezt kellett leszűrnöm,közbe a 2. legjobb lány barátom meg leirta neki,hogy ő tetszik nekem,szoval összevissza voltak a dolgok,és mikor másnap elmondtam neki már tudtuk mind2-en (amire csak 2 héttel utána derült fény xd) nagyon örültünk hogy nem kellett csalódnunk,1 hét mulva le smároltam (mivel ez az 1. kapcsolatom nem akartam tulzásba vinni) hát ennyi lenne,annyira nem érdekes xd

2013. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!