Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal megvolt az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal megvolt az elsö csókunk de nagyon kínos volt mert nem tudtam. Végülis elsö csók, de ö ugye idösebb és tudja. Én meg ott kínlódok. Holnap találkozunk és felajánlotta hogy "gyakorol" velem. De hogyan is kéne ezt csinálni?

Figyelt kérdés
14/L

2013. dec. 6. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem így mondta. csak annyit mondott hohy majd ö megtanit (õ ugye nagyobb és volt már b.nõje) mert én mondtam neki hogy ez ciki és én ezt nemtudom :))
2013. dec. 9. 21:25
 12/13 anonim válasza:
A barátod hány éves?
2013. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én is 14 éves lány vagyok,és tegnap volt az első,mikor jöttünk haza a suliból. a legjobb barátja mondta neki hogy ha nem mer megpuszilni akkor gyáva,és erre én csak egy puszit vártam,de csókot adott,és én teljesen leblokkoltam,nem tudtam mit csinálni :D estefelé mentünk a szomszéd faluba (ott lakik) party-ra,és elmentem elébe,és ott is volt egy,de az már csók volt. Mikor éjfélkor mentünk haza,akkor egy 2perces csókolózásban vehettem részt... :D nagyon görcsöltem hogy milyen lesz az első és interneten rengeteget néztem hogy hogyan kell csókolni,de sehol sem adtak értelmes választ... :) De viszont tényleg magától jön,mert nekem is magától jött... még ha érzed is hogy nem jól csókolsz,ne hagyd abba,mert az vétek.. :) én se tudtam,de mondta,hogy nagyon jó vagyok,és hogy biztos már csókolóztam valakivel. mikor én mondtam neki,hogy ő az első,teljesen elámult,és még egy utolsó csókot adott.. :D nem kell mást csináni,csak nyitogatod és csukod be a szád,ahogy ő is,persze csak ha nem francia csók(nyelves) :D azt még nem próbáltam,de mondta,hogy ő sem tudja,és majd kipróbáljuk :D amikor megcsókol,semmit nem érzel,se a hideget,se a meleget,megszűnik minden és mindenki... egy hangot se hallasz,csak azt,hogy hogyan csókolgatjátok egymást :) nagyon jó!
2013. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!