Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam az Igazit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az Igazit, de több száz kilométerre lakik tőlem egy másik országban. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Nyáron ismertük meg egymást egy kirándulás alkalmával, olyan mintha a másik felem lenne, soha nem találkoztam hozzá foghatóval,minden percben rá gondolok,mással nem is tudnék összejönni.De sajnos a nagy távolság miatt nem tudunk együtt lenni,mit tegyek? hogyan felejthetném el?:( 20/L
2013. dec. 7. 00:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
költözz hozzá
2013. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Szóval ő az Igazi (sic) és máris el akarod felejteni. OMG
2013. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
és ő is az igazinak tart téged? ha igen, megtudnátok oldani, ha annyira akarjátok. 20 évesen már nem vagy gyerek :)
2013. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Olaszországban él,lehetetlen hogy most odaköltözzek, még egyetemre járok,ezért kellene elfelejtenem, pedig mindketten szeretnénk a dolgot, de vannak dolgok ami miatt nem hagyhatjuk el a hazánkat:(
2013. dec. 7. 00:14
 5/33 anonim ***** válasza:
bepalizott egy digó? :D
2013. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
jaj..:D ha ismernéd megértenéd. hihetetlen személyisége van,egyszerűen imádom:)
2013. dec. 7. 00:16
 7/33 anonim ***** válasza:
Miért nedvesednek ennyire a magyar lányok az olaszoktól?
2013. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
mindegyiknek az van :)
2013. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

mondok valamit "kislány"

Ennyi idősen sok igazi fog még jönni menni az életedbe, de nekem senki mondja azt hogy lehetetlen! először 450 kmer volt az akadály, aztán jött hogy 15 év korkülönbség van köztünk, majd 3 vetélés egymás után. Most pedig 2 gyermekes boldog család!!!

Megjárni a poklok poklát nem kis dolog, de kimászni belőle annál nagyobb!!! Kitartás!

2013. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A kinézetével fogott meg téged, ahhoz meg könnyű hozzárendelni jó emberi tulajdonságokat. Ez a kisugárzás: minden jó tulajdonságot kinézünk egy szép emberből.
2013. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!