Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen nem vagyok lekésve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem vagyok lekésve semmiről igaz?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár hónapig tartó kapcsolatom 1 évvel ezelőtt, de ezen kívül semmi komolyabb. Viszont már csókolóztam pár sráccal tinédzser éveim alatt. Semmi többet, csak csókot engedtem olyannak, akivel nem jártam.


De most belementem egy haverommal "barátság extrákkal" kapcsolatba, és jól megvagyunk. Tőle nem akarok ennél többet, azonban mástól igen (vannak is jelöltjeim, de még nem alakult köztünk semmi). Nagyon vágyom a szerelemre, egy olyan kapcsolatra ami tartós, komoly szándékaink vannak egymással, szeretjük egymást és megbízhatok benne. Szerintetek keresnem kellene a szerelmet már, tennem kéne egy komoly kapcsolatért, vagy 17 évesen ne pánikoljak, és élvezzem ki hogy még fiatal vagyok és szabad? Kinek mi a véleménye?


17L


2013. dec. 7. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
17 évesen még el sem tudod képzelni milyen fiatal vagy :) Semmiről nem maradtál le, nyugi :)
2013. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23 éves szűz lány vagyok. Nem vagy elkésve semmivel. Sok lányt ismerek, akinek egyszerűen nem jön el az igazi. Nem vagyok válogatós, elég jó csaj vagyok, de egyszerűen nem találtam még meg azt, akivel "együtt tudnék élni". Nem aggódj, nem vagy elkésve - ha más nem főiskolán tudsz magadnak találni megfelelő párt, jó pár barátnőm ott találta meg az igazit, pedig hozzám hasonlóan nem volt előtte szexuális tapasztalatuk. Én azt mondom ha jön, aki tetszik, természetileg és külsőleg is (az előbbi fontosabb, szerintem) próbáld meg, maximum kiderül később hogy nem illetek össze.De ne siesd el, felesleges.
2013. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De le vagy késve a normális srácokról. Tudod kinek kellene egy olyan csaj,aki előttem extrázott valaki mással? Nekem biztos nem....
2013. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néz ha holnap meghalsz akkor lehet már lekéstél.
2013. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Basszus, ezt kajak félreolvastam. Reggel van, úgy olvastam, hogy nem mentél bele "baráti szexbe". Normális vagy? Tartsd titokban, mert a legtöbb normális lány elég nagy ribinek fog tartani. Basszus, 17 évesen csak szex? Öreg vagyok, vagy egy másik korból jöttem...
2013. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a "kiélem magamat" dolgot soha nem értettem. Számomra egy párkapcsolat csak komoly lehet, nem tudom, mi értelme annak, hogy csókolózol meg szeretkezel valakivel, akivel nem szeretitek egymást olyan értelemben. Azért hívják szeretkezésnek (tudom, van pl. "dugás" is, de az olyan is, mint maga a szó), mert azzal csinálod, akit szeretsz. El nem tudnám képzelni, hogy lefeküdjek valakivel, aki nem a szerelmem. Akkor már inkább maszturbálok, ugyanaz a kategória, és annál még a terhességtől sem kell tartanom. De hát különbözőek vagyunk. Egyébként a komoly kapcsolatról egyáltalán nem vagy lekésve, csak azt tényleg komolyan kellene gondolni, fel kellene nőni hozzá.
2013. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szexelünk csak pettingelünk:) Többet nem engednék neki, mivel nem vagyok belé szerelmes. Viszont alap testi igényeim meg vannak, tombolnak a hormonjaim, vonzòdunk egymàshoz, ezért mentem bele... Szerintem ebbe még semmi rossz nincs, rendes lànynak vagyok. És titokban tartjuk persze.
2013. dec. 7. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
élvezd az életet amig csak lehet próbálj ki mindent amitcsak lehet.
2013. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 évesen még olyannyira fiatal vagy, hogy el nem tudod képzelni, hogy mennyi jó dolog történhet még veled az életben! csináld ami jól esik
2013. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!