Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a 20as évei elején még mindig nincs barátja az még nem késett le semmiről ugye?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem.
2013. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Most jönne a biztató szöveg, hogy nem dehogy és a többi pozitív hülyeség de az embernek csak egy fiatalkora van ami nem jön vissza soha szóval igenis sok mindenről lekésett.
2013. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem.
2013. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ám.

De biztos nem szabolcs megyei vagy. Ott 15 évesen is késő.

2013. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami elmúlt soha nem jön vissza már...

Azért próbálj meg élni ahogy egyik válaszoló is írja, az évek rohannak és hamar elmúlnak és az ember scak öregszik.

2013. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak azt a vonatot lehet lekésni, amelyikre az ember fel akar szállni.

Szóval az igazi választ csak te tudod a kérdésedre.

2013. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek 18:00-val. Mondhatja bárki, hogy így rohan az idő úgy rohan. Ezt te tudod és nem más. Nem jelenti azt, hogy lekéstél valamit.
2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha szeretnél beszélgetni, írj! 25/F
2013. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondja hogy nem vagyok elkésve. Igaz 21 éves vagyok és csak 1 párkapcsolatom volt eddig de az sem volt valami tartós. Én is nagyon kivagyok már éhezve a szerelemre, már szinte rengeteg lányba képes vagyok szerelmes lenni mert annyira hiányzik az érzés, nagyon vágyom már a kölcsönös szerelemre, már egy egyszerű ölelés is nagyon jól esne nekem amit egy lánytól kaphatnék.

De mindenki biztat hogy ne adjam fel mert még bőven van időm élni. Egyik ismerősöm is 22 éves koráig otthon ülő volt annyit sem járt el bulizni mint én eddig és ő is 22 éves korában döntött úgy hogy ki kellene mozdulnia, senki nem tartotta őt vissza nem lett eltiltva semmitől, egyszerűen ő ilyen ember volt, nem igényelt semmit bár amikor rájött hogy milyen jó lenne szerelmesnek lenni eljárt társaságba bulizni és egyből rá 1 hónappal később felszedett egy gyönyörű lányt a kinézetéhez képest és boldogok már lassan 4 éve és már hamarosan közös gyerekük is lesz.

Én csak ezért nem adom fel mert tudom hogy belehet még pótolni a dolgokat.

2013. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!