Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak mondani?

Figyelt kérdés
Ma lesz egy bál a szomszédos faluban , ahol minden rokonom él és ahol általában eltöltöm a nyarat. Ott lakik a barátom , akivel akarok találkozni , mert már 2 hete nem láttuk egymást. Itt lenne az alkalom , viszont a szüleim , vagyis édesanyám nem enged. Nagynénémnek azt mondta , hogy azért , mert fél , hogy átmegyek a barátomékhoz és valamit csinálunk , nekem meg azt mondja azért , mert tanulnom kell(elvégeztem a tanulást , még plusszba is tanultam). Anyukám egy határozott nő , ha valamit a fejébe vesz általában nagyon nehezen gondolja meg magát. Adnátok tanácsokat , tippeket , hogy hogyan kérezzek? Mit tudjak még mondani? 4-ig van itthon , utána elmegy és akkor tényleg veszett a dolog.
2013. dec. 7. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15 , és még mindig 10 évesként kezelnek.
2013. dec. 7. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Ő az anyud, mindig 10 évesként fog kezelni tök mindegy mit csinálsz.

Ilyenkor vagy elé állsz és egy alapos veszekedés után meggyőzöd, hogy jobban teszi, ha egy korláthoz bilincsel mert te akkor is elmész a barátodhoz vagy sunyiban kiszöksz vagy apuddal zsírozod le a dolgot, nem tudom ő mennyivel engedékenyebb. Azt mondjuk jó lenne még tudni, hogy szexelni mennél vagy csináltátok már?

2013. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
családi segítség, aki jobban elfogadja a Te álláspontod és jobban tud hatni Rá?
2013. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Apumot ez nem érdekli. Ha anyum enged , tőle a világ végére is mehetek. És amúgy is , én a bálba akarok menni , ott lenne a barátom is , meg az egész rokonságom. Tuljadonkéépen igy elgondolkodva , azt sem bánom , ha a barátom nem jön el (mert volt egy ilyen kijelentése , hogy nem jön s én menjek át) , én akkor is menni akarok abba a bálba.
2013. dec. 7. 15:11
 6/15 Költőnő? ***** válasza:

1. megpróbálnék apumon erőt venni, h ezúttal vegye a fáradtságot és álljon ki mellettem

2. apu nem veszi a fáradtságot akkor ott a rokonság. Vkit még onnan is meg lehet kérni (elvégre ők lesznek ott)

2013. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hallgass anyádra... Amúgy is, sosem értettem minek kell már 15 évesen széttenni az embernek a lábát... Suliba is 8 csaj osztálytársamból 1 volt szűz 16 évesen... Én 16 évesen még a számítógép előtt játszottam naphosszakat...
2013. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
#7 olvasd végig, h nagyon nem erről van ezúttal szó
2013. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aum tutti nem fog kiállni mellettem. A rokonság meg anyummal nem száll szembe. Egyszerűen képtelen meggyőzni. Olyan is volt , hogy sirva könyörögtem , hogy engedjen el valahova.
2013. dec. 7. 15:29
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
akkor elég esélytelennek tűnik kicsi lány sajnos...
2013. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!