Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak mondani?

Figyelt kérdés
Ma lesz egy bál a szomszédos faluban , ahol minden rokonom él és ahol általában eltöltöm a nyarat. Ott lakik a barátom , akivel akarok találkozni , mert már 2 hete nem láttuk egymást. Itt lenne az alkalom , viszont a szüleim , vagyis édesanyám nem enged. Nagynénémnek azt mondta , hogy azért , mert fél , hogy átmegyek a barátomékhoz és valamit csinálunk , nekem meg azt mondja azért , mert tanulnom kell(elvégeztem a tanulást , még plusszba is tanultam). Anyukám egy határozott nő , ha valamit a fejébe vesz általában nagyon nehezen gondolja meg magát. Adnátok tanácsokat , tippeket , hogy hogyan kérezzek? Mit tudjak még mondani? 4-ig van itthon , utána elmegy és akkor tényleg veszett a dolog.
2013. dec. 7. 14:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyummal. Azt mondta ő engedne , de most az egyszer apum kijelentette , hogy szó sem lehet róla , hogy menjek.

Ennyire utálatosak is csak ők lehetnek.

2013. dec. 7. 15:56
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
akkor irány apa.
2013. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megkaptam a választ : üvölt a telefonba , ma későn érek haza s akkor megbeszéljük
2013. dec. 7. 16:08
 14/15 Költőnő? ***** válasza:
sakk matt
2013. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül csak voltam a bálba :)))
2013. dec. 8. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!