Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeillene egy nagyszájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillene egy nagyszájú vagány fiú egy csendes, nyugodt lánnyal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 23:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A lány kérdezi
2009. nov. 23. 00:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez nem lényeges tényező, én pl a csndes nyugodt lányokat kedvelem, pedig én legkevésbé sem tartom magam csendesnek és nyugodtnak.
2009. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
ez általában fordítva szokott lenni :) csaj a nagy szájú kemény,és a fiú a szerényebb,vagy is én ezt tapasztaltam.De am,szerintem nem igen jó ötlet mert a vagány csávoka később lehet rá un a kis szerény lányra és keres magáénak valami vadabb macska lányt..
2009. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen:)Én is nagyszájú vagyok a barátom meg csendes:)
2009. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Megtetszett az osztály vagánya? És nem mersz neki szólni csak itt fantáziálsz róla. Hát nemtudom így szótlanul mennyi esélyed lenne hogy oda férkőzz a többi lány közé a sorba. Bár kitudja lehet pont ez jön be neki.

Viszont én nem szeretem ha csak fekszünk itthon és én beszélek a lány meg hallgat. Azért szeretném ha ő is beszélne nekem valamiről.

2009. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen az ellentétek vonzzák egymást!Gondold el ha két hallgatag ember kerülne össze vagy épp forditva két nagyszájú...,káosz!:D
2009. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
nem
2009. nov. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0:02-es:Én ugyanebben a cipőben járok..
2009. nov. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, persze hogy összeillenek-e, az sok mindentől függ.


Ne feledd, hogy a "csendes, nyugodt" lány a fiúk számára elsősorban "nehezen elérhető" lánynak tűnik, azaz: "túl sokat kell vesződni vele", ami rossz pont.


Ennek megfelelően nem téged fog választani, ha nincs rá nyomós oka, márpedig egy "nagyszájú, vagány fiú", aki tehát könnyen ismerkedik, valószínáleg sok lányt ismer. Ezeknek egy része nem csendes/visszahúzódó/félénk. Ők vannak a fiú listájának elején. Te később következel. Ez a kiinduló helyzet.


Valahogyan meg kell oldanod, hogy felkeltsd a figyelmét, persze nem ügyetlenül vagy ízléstelenül. Pusztán az, hogy "összeillhettek", nem jelent semmit.

2009. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a csendes csaj kellene neki,akad elég nagyszájú,menő csaj.Szerintem általában hasonló a hasonlónak örül.Hozzád talán jobban illene egy nem túl visszahúzódó,de azért mégis kicsit visszafogottabb pasi.
2009. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!