Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt nők, férfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nők, férfiak! Mit tegyek, hogy a barátom ne érezze azt, hogy úgyis az "övé" vagyok, nemigen kell tenni, mondani semmit, és ha úgy tartja a kedve, hív, ha nem akkor nem. Hogyan viselkedjek, mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Mennyire szenvedélyes volt, és harcolt minden percünkért...régebben.Most meg minden "adott".Mik azok, amik kizökkentik a "punnyadásból" az ilyen pasikat? Normális, komoly válaszokat kérek, nekem ez nagyon fontos. (24N-23F)
2013. dec. 7. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Most neked kell harcolni!

Amúgy meg én is ilyen vagyok.Ha van kedvem hívom,ha nincs akkor nem hívom a barátnőm.A halálom az,hogy be kell jelentkezni x időpontban...

2013. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont ha hív vagy rázd le egyből azzal hogy most dolgod van, de ne mondj semmit hogy mi ha újra hív akár ki is kapcsolhatod. Áradozz hogy csak úgy kaptál egy szelet csokit az egyik fiútól a suliban és olyan ari volt. Felejtsd el a névnapját, kés el a találkozóról. Éreztesd vele hogy bármikor lecserélheted mert sorban állnak érted.
2013. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is hasonlókat képzeltem el. És pl. ha beszélünk, legyek mondjuk laza, vidám?
2013. dec. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!