Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok csak engem zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak engem zavar hogy ha a pasim megnéz más lányokat? Titeket zavar?

Figyelt kérdés
....

2013. dec. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj hogy nem megdugja őket.
2013. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott és nem vakságot!
2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

nőj fel végre!

A legtöbb nőt zavarja de sok képes elfogadni mert ez egy tök általános normális dolog.

2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig nézem a csajokat az utcán, de megcsalni akkor se fogom a feleségem. Eddig nem panaszkodott vagy csak nagyon mélyen tartja a dolgot... :D
2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert megbízom benne!
2013. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oh, God... :D

Ne legyél már buta, ez is legyen tilos, hogy NÉZNI valakit??

Nem kell ketrecbe zárni senkit, szabaddá kell tenni inkább egymást, nem gátolni... főleg nem ilyen hülyeségekben.. és akkor nem kell más... Válts szemléletet szerintem, különben sokat fogsz szenvedni feleslegesen (mellesleg olyan dolog ellen lázadsz, ami ellen nem tehetsz semmit úgyse.)

22L

2013. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!