Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sosem voltam szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem voltam szerelmes, nem volt barátnőm. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és még nem volt barátnőm, remélem a közeljövőben találok valakit. Aggódnom kéne mondjuk amiatt, hogy ha szexre kerül a sor, korai magömlésem lesz? Vagy, hogy szeretem a szép lányokat, akkor nem találok tökéleteset,aki szép, de okos, megértő és kedves is? Első csókotok mikor volt? Első szerelem?
2013. dec. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Azt hittem közel vagy a 30hoz erre 14...

Szánalmas kis hülye vagy akinek legóznia kéne!

2013. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Istenfaszát siettek már ennyire.
2013. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes az ember az nem ugy van, hogy de jó nő szeremlmes vagyok belé :D akkor max bejön neked a csaj.
2013. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért írtam, mert soha nem voltam szerelmes pedig pár csaj megfordult nálam. Volt akiből fél nap alatt elegem lett.
2013. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább amiatt aggódj hogy lesz e munkád és el fogod e tudni tartani magadat, vagy egy semmirekellő csöves lesz belőled, ki a karácsonyt az utcán tölti valamelyik híd alatt.
2013. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell aggódnod, bár nem hiszem, hogy ez a lecseszés a jó megoldás, ami némelyik ember írt.


Sietsz, amit egyáltalán nem kell... de komolyan. Előtted az élet. Nekem is még pár éve ezt mondták, és nem hittem el annyira, pedig ez így van. :)

A szerelem majd jön magától, ne tervezd meg. Én 15-16 évesen ismerkedtem meg valakivel, akivel volt egy 2 és fél éves kapcsolatom. Vele volt az első csókom.

Ne aggódj a korai magömlés miatt, meg a szex miatt... majd mindennek eljön az ideje.


Fiatal vagy még. :)

2014. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!