Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés
7 éve élek házasságban,kb. 2 éve közelebb kerültem egy kolléganőmhöz , szépen lassan kialakult közöttünk egy komolyabb kapcsolat, idő közben szerelmes lettem bele, azt érzem megtaláltam a másik felem nagyon jól kijövünk, nem tudok nélküle meglenni.Az a probléma , hogy ő is házas és én is, neki sem egyszerű a lépés és nekem sem , mindkét házasságban 2-2 gyerek van,nehezen tudunk lépni mindketten, de azt mindketten tudjuk , hogy egymás nélkül nem megy. Azt vettem észre mostanában már egyre kevésbé titkolózik , volt rá példa , hogy a nyílt utcán csak úgy megcsókolt, nagyon jó érzés volt.Azt érzem én lennék a világ legboldogabb embere , ha egyszer nem kellene titkolóznunk.Segítsetek mit tegyek!Nélküle nem tudok élni!Hogyan lépjünk!
2013. dec. 5. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2013. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apám is ezt csinálta.

Nagyon haragudtam, meg is mondtam neki, hogy soha nem fogom megbocsátani azt, amit tett.

De ha azt nézem, hogy ma anyum egy másik férfival repül a boldogságtól ma már több, mint 2 éve és ez sokat jelent nekem, azt mondom ennek így kellett történnie. De számíts rá, hogy nagyon nem lesz könnyű!

2013. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha 7 éve élsz házasságban és van már 2 gyereked akkor gondolom már nem vagy az a 16 éves ember, és akinek gyerekei vannak , családja van, annak már a gyerekei az elsők, ha te most otthagyod a feleségedet a gyerekekkel egy másik nőért, akkor nem csak őt teszed tönkre, hanem a gyerekeket is. A házasság elköteleződést jelent, felejtsd el a kolléganődet, és inkább próbálj visszabolondulni a feleségedbe, ne akard tönkretenni mások életét a saját boldogságodért! És ne feledd! A szerelem mulandó! Ez a szerelem is épp úgy elmúlna mint a feleségeddel, és nem is beszélve arról, hogy a kolléganődnek is van családja. Tehát:

elköteleződtél! Most már nincs válogatás a 2 gyerek mellett! Ne légy önző és ne tégy tönkre másokat egy ilyen szerelem miatt, szakíts a kolléganőddel és ő is foglalkozzon a gyerekeivel, ismétlem: nem vagytok már 16 évesek! Családotok van, és a család mindennél fontosabb!

2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!