Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar megcsókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megcsókolni a barátom ha már lassan 2 hete járunk?

Figyelt kérdés
Pedig már úgy hozzábújnék csak nem tudom hogy ő hogyan reagálna rá.

2013. dec. 8. 08:38
 1/9 Generalis ***** válasza:
57%
Lehet undorodik tőled !
2013. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gátlásos, béna a csajozás terén, arra vár, hogy te lépj először. Nyugodtan bújj hozzá, és tettekkel bátorítsd. Kivéve, ha te is 12 éves vagy, mint egy csomóan a neten, mert akkor inkább legózzatok.
2013. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszel neki, nem vonzódik hozzád fizikálisan. De az is lehet, hogy csak félénk és nem meri megtenni az első lépést a csók felé. Az is lehet, hogy még túl fiatal és nem érzi magát érettnek ahhoz, hogy megcsókoljon. Kérdezd meg tőle az igazi okot. 31N
2013. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az, te miért nem csókolod meg, ha látod rajta, hogy nem meri?
2013. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a barátom 18 én 16
2013. dec. 8. 08:47
 6/9 A kérdező kommentje:

én úgy látom hogy ő egyáltalán nem akarja megpróbálni.

A haverjaival sokkal jobban elbeszélget, mint velem.

2013. dec. 8. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem se akart még két hét múlva a 6. randin sem megcsókolni a srác aztán meg benyögte, hogy bocsi de nem érzi a tüzet inkább hagyjuk. Ha nem vonzódik hozzád fizikailag akkor lehet ilyen. De olyan is van aki csak akkor tud vagy akar amikor már szeret és komolyabb érzelmei vannak feléd. Lehet ezért vár. Nem mindenkinek elég a vonzódás. Kérdezd rá, vagy csókold meg Te és meglátod a reakcióiból, hogy mi a helyzet.
2013. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húha,mintha csak magamat hallanám! Ugyan ez volt velünk is a helyzet. Aztán elegem lett belőle és megcsókoltam. Mai napig a párom:)
2013. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na megcsókoltad már? Mi lett a reakciója? :)
2013. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!