Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar már megcsókolni? Volt még valaki innen ilyen helyzetben? Tapasztaltabbak, nagyon örülnék, ha tanácsot adna valaki.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy éve együtt vagyunk a barátommal, és eddig minden szép és jó volt,semmi kétely nem merült fel bennem. Viszont most azt érzem, kicsit megváltozott.

Eddig alig várta, hogy suli után kiszabaduljunk kicsit,és elmenjünk ketten valahova(mert ilyenkor ritkábban tudunk otthon találkozni) most már én kell sokszor kérjem, hogy jöjjön már el 3 hétben egyszer velem valahova.

Nemrég egy rendezvényen voltunk együtt. Máskor ez úgy ment nálunk, hogy ha bent meguntuk, többször kimentünk sétálni, kerestünk egy csendes zugot, és fél órán át csókolóztunk.

Most alig akart kijönni velem 2x, azzal a kifogással, hogy hideg van(máskor még jobban az volt, de nem számított)és amint hajlandó volt kijönni, elővette a telefonját, wifi-zett egyet és mentünk vissza. Én hiába próbáltam kezdeményezni, ő elintézte egy szájra puszival. Mikor már én kértem, hogy legyen már egy kicsit hosszabb, akkor volt kb 2 percig...

Pedig én nagyon kívánnám, hisz régebb alig vártuk mindketten, hogy elszabadulhassunk ketten...Ha rákérdek, azt mondja hogy semmi baja nincs,és ad egy puszit.

Szerintetek nem szeret? Vagy mit csináljak? Ne erőltessem, és én sem adjak. Van valami praktika erre? Mert én hiába mondom neki, hogy szeretnék, akkor megcsókol, aztán újra kezdődik az egész.

Ti mit tennétek?:(


2013. szept. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te!
2013. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindig? Már kb 3 hete csak én kezdeményezem :( Ez normális így?
2013. szept. 30. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hadi lábon álltok a kapcsolatba hogy van e szorosabb kapcsolat mint a közös együttlét, lehet csak a barátod kicsit extrább körülményekre vágyik ahol randizhattok, más környezet vagy más tevékenységgel akarja eltölteni az idejét veled. PL Mozi, vacsi egy étterembe vagy pizzázóba. Vonjatok be pár extra dolgot a kapcsolatba hogy elvond a figyelmét elsősorban a telefonjáról, tartsd fenn az érdeklődését. Nem mindig izgató az ha csak kimentek a parkba és leültök egy padra és amíg ő telefonjával játszik mert unja magát. Kicsit lehet sablonos a kapcsolatotok ezen kéne változtatni vagy színesebbé tenni.
2013. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Én próbálom...de ő nem hajlandó eljönni. Én szerettem volna elmenni vele pizzázni, cukrászdába, vagy valahova, de ő alig-alig jön el. Nem úgy látom, hogy ő szeretne színt vinni az egészbe.:(

2013. szept. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!