Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elfajult a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elfajult a kapcsolatom a párom szüleivel, fel kell adnom ezt a kapcsolatot vagy tovább küzdeni?

Figyelt kérdés

Megtudtam teljesen véletlenül egy titkot a barátom szüleiröl, ami elég súlyos dolog és most teljesen kikészítenek...Beleszólnak az életembe.Az új munkahelyemre telefonáltak, hogy körözés alatt állok külföldön, mert kiraboltam egy családot... Az alapja ennek az volt, hogy azt akarják váltsak munkahelyet, mert a sötét múltjuk pont oda köti öket...Micsoda véletlen... Ès a párom is most nehéz helyzetben van, mert csak a szülei, de én elvárnám, hogy teljesen megszakítsa a kapcsolatot velük(de sajnos rájuk van most utalva)

Mit tehetek? Az életem fontosabb mint a kapcsolat;De nagyon szeretem a barátomat...


2008. júl. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éreztesd a pároddal,h neked ő mindennél fontosabb,h imádod,de ne akard h válasszon.Sose nyavajogj neki a szüleiről,de határozottan mondd meg neki,h téged mennyire zavar az,h ilyen önzőek a szülei,majd végül ha ez sem segít,akkor szerintem jelentsd fel az ősöket,és mondd meg a párodnak,h már nem tudsz mit tenni.
2008. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom,mi lenne igazából a jó megoldás...De ahhoz semmi joguk,hogy beleszóljanak a te életedbe,meg ahhoz sincs,hogy betelefonáljanak a munkahelyedre ilyen szöveggel,ami igen furcsa...Az,hogy nekik milyen múltjuk van,az az ő bajuk,nem a tiéd.Beszélj a barátoddal,hogy mi mi a helyzet és találjatok ki esetleg valami megoldást,mert így nem lehet egy életet élni.Nem írtad hány évesek vagytok,de ha most rájuk van utalva,akkor elköltözni se tudna onnan,gondolom.Pedig lehet az lenne majd a megoldás,hogy elköltözik onnan,ha nagykorú már és akkor ketten nyugodtabban élhetnétek.Nem tudom,de addig is keressetek valami megoldást.
2008. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért nem mész bele egy új munkahelybe? Szerintem fontosabb lehetne a párod, mint a meló.

Undorító dolog, amit tesznek, ez így van, de nem tehetsz ellene semmit, meg lehet érteni, hogy ők is félnek, ha tényleg olyan mély titok. Szerintem oldd meg egyszerűen, keress másik munkahelyet, és kérj cserébe addig pénzt, a barátod szüleitől. Legyen oda-vissza zsarolás. :S

2008. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha szereted a barátod akkor a szülei miatt nem fogod feladni ezt a kapcsot! Én is ilyesmi cipőben vagyok és ráadásul pont a saját szüleimmel, bele akarna szólni a párkapcsolatomba, de én nem adom fel hanem küzdök. Mert ha feladom akkor csak az érvényesül amit ők akarnak. Ha szereted őt akkor nem adod fel!! Kitartás!!
2008. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!