Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zaklat folyamatosan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat folyamatosan az expasim, mikor én már új kapcsolatot létesítettem? Ha meglát az úton, rám kiabál, köpköd, autóval követ, leveleket küld.2,5 évet voltunk együtt. A mostani kapcsolatom lassan egy éve tart.

Figyelt kérdés
Mit tegyek,hogy végre nyugodtan élhessem az életemet a párommal?
2008. okt. 28. 21:42
 1/4 anonim válasza:
72%
talán mert nemtud elfelejteni...
2008. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet.De attól még nem kellene tönkretenni az életemet.
2008. okt. 28. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj rá te is ha meglátod. Csináld azt amit ő vagyis köpködjél rá,felé ettől biztosan melepődik. Ha az utcán vagytok égesd le azzal,hogy rákiabálod a pici féfriasságát. Tiszta ciki lesz neki. Tudom ez mind hülyeség amiket írtam,de rossz poénnak szántam. Amúgy zaklatásért még fel is jelentheted őt. Szerintem érdemes megtenned a szükséges lépéseket,mert hidd el sohasem fogja abbahagyni. Csak nehogy rosszabbra forduljon a helyzet és kitörjön belőle valami brutál barom viselkedés. Jobb félni mint... És jobb megelőzni a bajt!!!!
2008. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlennek komoly gond van a fejével.Normális épeszű ember e tudja fogadni,ha vége van egy kapcsolatnak,és nem viselkedik így.Vannak emberek,akik erre képtelenek.Jelentsd fel,ha nem hagy békén,ehhez nincs joga.A leveleket vidd be a rendőrségre,és mondd el,hogy nem hagy békén.Ez zaklatásnak minősül.Hihetetlen milyen elmebetegek vannak.
2008. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!