Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen elegem van a lányokból, nembírom. Az egyszerű üresfeju pávaswagmittudom én "divatk**va"Hány like-ot kapok a melleimre csajokat! Akikegyszerűen nem éreznek, szinte nem emberek. Léteznek egyáltalán még"normális", igazi lányok emberek"!?

Figyelt kérdés
Lehet hogy velem van a baj?hogy érzek is..mert ha én szeretek akkor TENYLEG szeretek..és nem csak azért vagyok valakivel (sajnos mint majdnem minden csaj akivel dogom volt) mert villogok hogy Huu de jó pasim van....(Jah és elnézést az utolsó mondatot nem nagyképűnek szántam csak mar nagyon ki akartam adni magamból....)

2013. dec. 8. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én kevés ilyet találok, mert nem ilyeneket keresek.
2013. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több a plázalotyó, de azért találni még normális lányt is. Nekem sikerült. Idővel neked is fog.
2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm hogy ezt megosztottad, én is hasonlóan érzek, de tényleg.

Amúgy megnyugtatlak hogy vannak még normális lányok. Én például megismertem egy elég szép, divatos csajt aki emberszámba vesz másokat is, és nem csak azért hogy picit kedvesnek lássák, ő ilyen, és kész. Bár van barátja ugyan de mi is jó barátok lettünk, és ő nyitotta fel a szemem hogy vannak normális lányok!

De teljesen jogos a kérdésed ilyen téren mert sajnos a média szépen elkúrja az emberek agyát. Én is már ezért nem megyek sehová mert folyton csak ez megy.

2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erővel én is megkérdezhetném, hogy a fiúk/férfiak többségének miért a plázak*rv@k, plasztiklányok kellenek, miért nem e húsvér lányok/nők...


20/L

2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok nyomorék! Elegem van mindből!

Mi van azokba a pláza b*zi fiúcskákba? Valaki könyörgöm privátba írja meg nekem. Én nem értem azokból minimum 3 kéne hogy bármilyen formába legyőzzenek és itt nem magam erősítettem átlag főlé hanem őket gyengítettem alá...

Nem tudom felfogni mi van bennük ami bennem nincs. Azért mert én nem veszek fel 40 000 ft -s ruhákat hanem inkább kondiba járok?

16/F

Tényleg lányok valaki mondja már el...

2013. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Leteznek.
2013. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát... van. Mindig lesznek. Csak tudod nehéz úgy épelméjű, illedelmes és érző lány lenni ha mindenki azon van hogy összeroppanj. És ha ez nem is lenne akkor is ott lenne az hogy meddig tud valaki ugyanolyan őszinte és kedves lenni amikor mindig csak siratja mindenki az embert? Már megbocsáss de nem csak a nők/lányok közt vannak bunkó, érzéketlen tuskók úgyhogy ne nyavajogj hogy milyen rossz és élj minden hülyeség ellenére.

Elnézést a durva megfogalmazásért de már nem bírom ezt a nyafi viselkedést.

2013. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Olyan 15-17-re saccolom az életkorod, és a saját korosztályodhoz tartozó általad ismert lányok nagy részét írtad körül. 99%-os eséllyel túlzol. Szerintem valamivel érettebb lehetsz a korosztályodnál, így az elvárásaid is nagyobbak egy leányzóval szemben, s mivel ezt a kérdést ide kitetted, valószínűleg érzékeny lelkületű fiú vagy, akit nagyon zavar a leírt jelenség.


Az információ alapján, neked egy értelmes, intelligens nőre van szükséged, nem pedig egy idétlen kislányra. Az életkorod miatt viszont azt tanácsolom neked, kedves kérdező, hogy keresd a visszahúzódóbb, csöndes lányokat, akik a 45 perces órák közti 5-15 percet nem csoportos vihogással töltik.

2013. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nah, velem meg pont az a baj, hogy kívülről átlagos vagyok belülről meg... hát elég fura. Aztán a kutyának se kellek emiatt. Extrém pasi nem figyel fel rám a külsőm miatt, az átlagost meg elriasztja a belsőm, miután megismer. Egyszerűen nem tud mit kezdeni a ténnyel, miszerint én nem vagyok olyan, mint a többi lány.
2013. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg erettebb vagy a korosztalyodnal, ezert erzel igy. Nyilvan leteznek normalis lanyok, meg letezni is fognak.Ezen meg tul kell lepni, ennyi.

21L

2013. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!