Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így durva lenne?

Figyelt kérdés

Van egy, lány, akinek tetszek, és ő is tetszik egy kicsit...arra gondoltam, hogy mivel az osztálytársam, egyszer amikor már csak mi vagyunk az osztályban, és senki se kaphat rajta, akkor odamennék hozzá, előtte egy kicsit simogatnám, majd megcsókolnám...ez így nagyon durva?

Ő 13 és fél L

én 14 F


csak normális válaszokat, és nem kérek olyan választ, hogy túl fiatalok vagytok :P :D



2013. dec. 8. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogná magát is sírva rohanna ki.

Nehogy már ilyen elcseszett legyen az első csókja.

A nők romantikus lények.

Hívd el valahova és ott.

2013. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Vagy csók, vagy pofon lesz (elhajol,eltol,stb...) belőle.

Egy próbát megér.


Nah erről beszélek, amikor azt mondom, hogy férfiként kell viselkedni.

Lehet, hogy nem jön be, de próbálkozik,kreativ,bátor,és kockáztatni is mer. Erről van itt szó kérem :)

2013. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazi Rómeó vagy...
2013. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-nek igaza van, ha nem próbálkozunk, semmit nem tudunk meg magunkról és a világról
2013. dec. 8. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Az élethez bátorság kell.
2013. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez bizony így igaz
2013. dec. 8. 19:54
 7/9 anonim válasza:
én biztos ellöknélek.. az osztályban??? ez most komoly??? hívd el valahova és ott...
2013. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEEE!!! semmikép ne csináld,vagy ha igen akkor ne csodálkozz,ha kapsz egy pofont
2013. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vakondka ***** válasza:

Szerintem ha kettesben vagytok először valld be az érzelmeidet, esetleg mosdd el hogy nagyon vágysz rá hogy megcsókolhasd.

Hááát a simogatást nem tudom hogy értetted, de ha a fejét, vagy arcát simogatnád, az még OK...de máshol ne.

2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!