Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet valóban idegenként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet valóban idegenként kéne kezelnem?

Figyelt kérdés
Én valahogy erre nem vagyok képes, pedig sokan mondják, hogy nem érdekli őket az exük sorsa, új életet kezdenek stb stb. Ezt értem, de attól engem még érdekel, hogy mi van vele, hogy alakulnak a dolgai. Nagyon csúnyán szakítottunk, szemét volt a végén, mégis bizonyos idő elteltével amint túlléptem rajta, tartom a kapcsolatot az exemmel. Néhány havonta rámír, és örömmel is veszem. Mégiscsak együtt töltöttünk x időt. Nem érzek már iránta semmit, van új barátom, de megbocsátottam neki és nem tudok rá úgy tekinteni mint egy idegenre. Ez fura lenne? Ő is fura?
2013. dec. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fura. nekem van olyan exem, akivel kb évente egyszer váltunk egy levelet, hogy vagy, mi újság, stb. de van olyan is, aki tényleg konkrétan nem érdekel. viszont abban nem hiszek, hogy ultraüberjóbarátok maradunk, és mindig mindent megvitatunk. egyrészt ha van új párja az embernek, jogosan zavarhatja őt, másrészt meg lezártam, ennyi.
2013. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha két ember békében szakít, és barátok maradnak, az nagyon szép dolog, de szemétkedések után, udvariasságból tartani a kapcsolatot nincs értelme. Megbocsátani egy dolog, de ez nem jelenti azt, hogy foglalkozni is kell vele.
2013. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
??? Miért kellene a régi partneredet úgy kezelni, mintha idegen lenne? Ismered, nem? Hirtelen megszűnt volna az ismertsége? Az ember korábbi önmagát köpi szembe, ha a régi ismerőseit, szerelmeit, mindig "kidobja az ablakon"! Persze, hogy is,merem őket! Érdeklődni is szoktunk egymásnál a hogylétünk felől. A Facebook tele van a volt kedveseimmel.
2013. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megszűnik az ismeretség, ez általában indokolt. nem ok nélkül szakít az ember. nem a barátom
2013. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
A szerelmi könyved első fejezete Ármándóról meg Rólad szólt, de ez a fejezet véget ért így 40 oldal után, a fejezet végén Armandó és Te szakítottatok, majd átlapoztál a második fejezetre és elkezdted olvasni ami viszont még üres amit te fogsz teleírni, vedd úgy hogy egy szakasz lezárult de időnként vissza vissza olvasol amikor nem emlékszel valamire.
2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

bárhogyan is kezeld, idegen sosem lesz már. Ha akarod, sem.

én híve vagyok a exes barátságnak, mert ismer úgy, ahogy a barátaid nem és néha nekik nem kell magyarázni semmit mert csak rád néznek és tudják, mi van.

plusz ha családi probléma van, azt is általában minden szükséges plusz kommentár nélkül érteni szokták.

Egyáltalán, ha mély volt a kapcsolat és volt benne tisztelet és szeretet, az miért kéne, h elmúljon attól h két ember már nem egy pár?

2013. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mély kapcsolat tisztelettel, szeretettel nem szakad meg
2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Hàt lehet hogy én csinàlom rosszul de én nem tudnàm tartani az exemmel a kapcsolatot :S Nekem (egyetlen exemmel) nagy volt a szerelem, mély érzelmekkel. Nem tudok rà baràtként tekinteni, nem menne. Nem szeretem màr, de egykor nagyon szerettem, és akibe valaha is szerelmes voltam, az sosem lesz màr közömbös, mint egy baràt. Nem utàlom, megbocsàtottam neki és köszönök neki ha làtom, de az, hogy megint elkezdjek vele beszélgetni... Na az kizàrt. Semmi köze a jelenlegi életemhez, ahogy nekem sem az övéhez. Ezt a viszonyt màr lezàrtam, elkönyveltem egy szép emléknek és a múltba temettem...
2013. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!