Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam fel hogy ne fájjon annyira s mit tegyek hogy ne érezzem így magam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,a barátnőmmel 7 hónapja hogy együtt vagyunk,de nem tudom hogy mi lett mostanában az utolsó két hónapban elkezdtünk veszekedni,aztán meg elkezdett más fiúkkal is dumálni,de úgy jó sokat nem hogy szia hogy vagy és kész,ezek után egy héten annyit bántott hogy elkezdetem könnyezni,ezek után az volt hogy nem vagyok eléggé férfias mert mertem sírni meg hogy bántott,hogy mással beszélt nah s ezután az jött hogy már nem tudja hogy szeret-e vagy sem,de most már tudja hogy "szeret" de szerintem már csak játszadozik velem s a legrosszabb hogy a barátnője mellé áll mikor veszekedik velem s akkor már együtt szadiznak engem meg mindent az arcomba vág én nagyon szeretem és mindent megtennék érte,de most már nem tudok benne se bízni se semmi főleg az után hogy a barátnője aki egy utálatos kígyó s azt mondta nekem hogy úgy mondjak el a barátnőmnek valamit hogy ő is tudni fog róla,nekem az esik a legrosszabbul,hogy én mindig kiálltam a barátnőm mellet s védtem s mindet elmondtam neki,sose hazudtam ő meg hazudott nekem egy csomót,elengedném de nem tudom s csak emésztem magam s már oda jutottam hogy 55 kilóról 50-re fogytam semmi életkedvem s semmihez sincs kedvem. Kérlek segítsetek. köszönöm
2013. dec. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kis srác lehetsz de sajnos a barátnőd egy érzéketlen tuskó.. Sajnos úgy érződik, hogy csak arra vár, hogy valaki leszólítsa mellőled és már ott sincs! Szedd össze az összes erődet és mondd ki ennek a dolognak a végét! Mintsem tovább emészd magad. Nagyon fiatal vagy még, de máris sokkal érettebb a gondolkodásod mint az átlagnak. Engedd el ezt a lányt és maradj meg olyannak amilyen vagy!
2013. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb szabály, hogy lány/nő miatt nem sírunk, nem esedezünk, mert ezzel minden férfiúi becsületünket is elveszítjük a szemében. Szokás mondani, hogy az ilyen eseteken sajnos át kell esni. Pillanatnyilag nagyon rossz, de megerősít, tapasztalatokat szerzel. Ha eljön az ideje, akkor tudni fogod, hogy ki az akiben megbízhatsz és akár egy életre együtt lehetsz vele.

Még nagyon fiatal vagy, ne ess kétségbe! Így külső szemmel mondhatom, hogy igen csak bunkó lány az, akit még mindig szeretsz. Tudom jól, hogy nagyon könnyű mondani, de ne foglalkozz vele! Egész biztos találsz egy sokkal kedvesebb lányt, aki megérdemli, hogy szeresd. Az ilyen hazug komolytalan libákat pedig messzire el kell kerülni! Fel a fejjel!

2013. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2013. dec. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!