Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális barátnőm sosem?

Figyelt kérdés

Azt mondják nőcsábász vagyok, osztálytársaim is mondják hogy ne csajozzak állandóan. Én természetemből adódóan vagyok kedves szinte minden lánnyal.De idáig minden barátnőm egy ri_banc volt.

Velem van a gond vagy a lányokkal?

17/F


2013. dec. 8. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a normális lányok nem mernek közeledni egy ilyen szívtipróhoz, mert úgy gondolják, semmi esélyük sem lenne, a ri.ancok meg úgy gondolják hogy attól még "menőbben" lesznek ha lesz egy sármos, jó pasijuk..
2013. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tudom. Mert helyes fiú vagy. Én ronda, nyomi srác vagyok és engem meg mindig a rendes, de kevésbé szép lányok találnak meg és akarnak is velem járni, pedig hát biztos látják, hogy nem vagyok egy álompasi.
2013. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Mégis jobb egy igazi kapcsolat egy kevésbé helyes fiúval, mint egy kívülrőlcsudaszép kapcsolat egy atomhelyes sráccal!
2013. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de ler_bancozod a volt barátnőidet,miközben azt írod hogy állandóan csajozol ? Nem vagy jobb náluk,szállj le a földre.
2013. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma találkoztam egy nagyon rendes lánnyal. A vöröskeresztnek segített mint önkéntes , én meg a parkolókra vigyáztam egy bevásárlóközpontnál. Beszélgettünk egy kicsit, megkérdeztem a nevét bejelöltem facebookon de azóta semmi.

Annyira elegem van már a felszínes ribikből.

2013. dec. 8. 22:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó igen leriba_ncozom mert csak a pénzre mentek meg hogy hogy néz ki a pasi.

Én pedig senkit nem csaltam meg és nem is fogok.

De engem már párszor megcsaltak.

2013. dec. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!