Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak/fiuk, miert szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak/fiuk, miert szeretitek ha szivatnak benneteket a lanyok/nok?

Figyelt kérdés
Ha kedvesek es normalisak vagyunk,az sosem jo.De ha elkezdunk hisztizni,vagy erdektelennek mutatjuk magunkat irantatok,vagy esetleg kidobunk benneteket,azonnal szerelembe estek."igenek lesznek a nemek"
2013. dec. 8. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
szeretem a törődés minden formáját
2013. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert feláll rá.
2013. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert mivel ez történt veled és viszonzatlan volt,ezértmindenkivel ez van?

Ami rád igaz,az mindenkire?

2013. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy megtörténik fordítva is. Felesleges erről beszélni.
2013. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem áll a farkam ha egy nő irányít, vagy szivat :)
2013. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez egy noi ala[pszabaly.olyan mint a biblia noknek keszult formaja.Es eleg tapasztalt vagyok hogy ezt batran allitsam,hogy igaz.Miert kell folyton furfangoskodnunk?szoval?
2013. dec. 8. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak a kedves, érdeklődő lányokat szeretem. A többiek automatikusan kiesnek
2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy milyen tapasztalat alapján szűrted le, de ez hatalmas baromság. Gyűlölöm a játszmák minden formáját. Nekem ahhoz, hogy szerelembe essek az kell, hogy normális legyen a lány.... Nem egy ribizli.
2013. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
attol nem lesz valaki ribizli hogy hogy jatszik veled!Ha egy lany elmondja mennyire szerelmes beletek,rogton futasnak eredtek.De ha erdektelenseget tettet,vagy nemet mond,azonnal rastartoltok.Es kar igy felheborodnotok,mert igy van.
2013. dec. 9. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9:

Azért azt remélem tudod, hogy ez erősen függ attól, hogy a lány aki szerelmet vall/játszmázik velem, mennyire tetszik nekem. Tehát ha most akiért én odavagyok és szerelmet vallana... hát a legboldogabb ember lennék a földön. Viszont a játszmáktól csak rosszabb lesz a kedvem.

2013. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!