Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti több év után hogyan viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti több év után hogyan viszonyultok a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Mennyit törődtök vele? Esetleg szoktatok közös programokat csinálni? Hogyan bántok vele? és még egy kérdés,megtudjátok beszélni normálisan a dolgokat/problémáitokat ??

N


2013. dec. 9. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Több év után a törődés már egy kicsit másról szól. Lehet, kevesebbet bújtok össze, kevesebb lesz a testi kontaktus, de attól a szeretet nem csorbul! Nagyon sokan kétségbeesnek, ha kevesebbet öleli / simogatja meg őket a párjuk, pedig ez nem hiba.


Egy idő után a heves szerelem átalakul tiszteletté, megbecsüléssé, kitartó, erős szeretetté.


Közös programokat mi régebben is ritkán csináltunk, és szerintem nem is szabad a saját elképzeléseinket a párunkra erőltetni, és ez fordítva is igaz.


Megtanultok úgy vitatkozni, hogy nem egyből a szakításra gondoltok. De ha már az elején is sokat veszekedtetek, az intő jel lehet.Én azt tartom, hogy nem attól tökéletes egy párkapcsolat, hogy a felek mindenben egyetértenek. Az egy idő után unalmas is lehet. Viszont tudni kell kulturáltan kezelni a nézeteltéréseket, vigyázni kell, hogy ne le - vagy meggyőzni akard a párodat, hanem megérteni, és elfogadni, akkor is, ha más állásponton van, mint Te.

2013. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 év után

összebújva alszunk, rendszeresen megyünk színházba, moziba, vacsorázni, kirándulni, stb...

Azt hiszem egész harmonikus a kapcsolatunk. 36/F

2013. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Ugyan annyit mint az elején

2. Mindig csinálunk közös programot. Havonta egyszer minimum. Nagyon szeretünk kirándulni, wellnessezni, tehát nálunk ez már hagyománnyá vált. De mozizás, vásárlás vagy szimplán csak egy étterem is része szokott lenni az életünknek. Vagy állatkert, városnézés stb...

3. ugyan úgy bánunk egymással mint az elején. sokan foglalkoztunk egymással, törődünk a másikkal, a romantika az mindig ott van. stb...

4. Mindig is mindent megtudtunk beszélni. Ha egy kapcsolatban a felek nem tudnak semmiről beszélni, nem tudják megoldani a problémákat akkor az nem is kapcsolat én úgy gondolom.


Kölcsönös minden, jobban szeretjük egymást mint valaha, főleg, amióta kiderült, hogy jön a baba :)


5 éve vagyunk együtt

2013. dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit törődünk egymással a férjem is meg én is, mint az elején. Szerelmesek vagyunk. Igazi szerelemnél ez nem múlik el soha.

Szoktunk közös programokat csinálni kettesben is, családdal, és barátokkal is.

Mindent meg tudunk beszélni egymással. Soha semmi gond nem volt ezzel.


27/N

2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más mint az elején...


Másképp törődünk a másikkal..hiszen sokkal jobban ismerjük, tudjuk egymás rezdüléseit..

Persze nem mindig, bennem néha felmerül, hogy fogom-e valaha kiismerni teljesen a páromat...

Szerintem nem..

Általában tudjuk megbeszélni a problémáinkat, igaz ezzel kapcsolatban szerintem most vagy egy kisebb hullámvölgyünk...túl sok a feszültség és a történés.

A párom szófukar...ilyenkor még jobban magába fordul, amit én nehezen viselek, és szerinte nincs így..

Épp ezt a problemaát próbalom orvosolni, de minden nap nem akarom felhozni, mert azt sem szeretném, ha nyaggatásnak venné...olnyan fél év-évente van egy pár hét amikor ilyen...

Tudom, ha ezt így tudom, akkor miért nem tudom elfogadni....? Azért nem met nem tudom mi okozza(ő sem, mivel nem is érzi h ő lenne más, szerinte ő minidg ilyen csak én veszem másként::))


Összebújva alszunk, szeretgetjük egymast, szetjük megérinteni a másikat...

Stb

Ezek nem változtak, sőt mélyültek..

Programok mindig násom, de gyakran örülünk, ha tudunk együtt tölteni hasznos időt, nem csak a bevásárlás, ügyintézés...stb-t


5 éve vagyunk egy pár...

Együtt is élünk, már házasok vagyunk


26/n

2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazán közös program, távolodunk egymástól, én harcolnék, ő nem igazán. Majd lesz valami. Vagy nem.
2013. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár mi bőven nem vagyunk még veterán pár,de jó érzés belegondolni,hogy a kezdeti csatározásokat túllépve sikerült egy nagyon jól működő,harmonikus kapcsolatot kialakítanunk. Közösen keresünk megoldást a problémákra,elismerjük a hibáinkat,figyelünk egymás igényeire és kompromisszumkészek vagyunk. És igyekszünk minél több meghitt pillanatot átélni,romantikázni.
2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap ugyan úgy "kiszolgálom" úgymond, mint ahogy eddig. Sokat dolgozik és amikor este hazaér fáradt, ezért én viszem be neki a vacsorát, és meglepem néha a kedvenc édességeivel. Eljárni nem járunk el sehova szinte, nagyon ritkán moziba. Mostanában meg a munkája miatt, nem is tudnánk megoldani. Hidegebbek vagyunk egymással mint az elején, bár Ő alapból hideg típusú ember. A problémákat meg megpróbáljuk megoldani, nem igazán szoktunk külön beszélni róluk.

24/L

majdnem 3 éve vagyunk együtt

2013. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!