Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viszonyultok a párotokhoz mikor menstruál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
:)) Ugyan ugy akkor is szeretem. Vagy milyen jelleggel tetted fel ezt a kérdést???
2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Bezárom a szekrénybe. Nekem ne hisztizzen.
2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy türelmesebbek vagytok vele, vagy úgy viselkedtek mint máskor?

Persze hogy nem írja ki a homlokára, de azért ha gyötri a fejfájás, kaphatna kicsit több kedvességet. Én pl azokban a napokban elég migrénes vagyok, de ez a páromat abszolút nem érdekli. Nemrég költöztünk össze, és elvárja, hogy akkor is legyen meleg étel az asztalon, és ugyanúgy csináljak meg mindent (arról nem beszélve, hogy ő aztán a kisujját sem mozdítja itthon, soha semmit nem segít). Legalább ilyenkor jól esne egy kis lazítás.

2012. szept. 16. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lakva ismerszik meg az ember. Régi mondás és nem véletlenül maradt fenn.

Akkor te zárd be őt a szekrénybe.

2012. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az összes ilyen baromnak kívánom, hogy csak egyetlen napig élje át, azt, amit mi havonta...
2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan. Én mindig türelmes és kedves vagyok a párommal.
2012. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 6-os vagyok.És van egy rossz hírem. Nő vagyok.

És büszke arra,hogy nő.A menstruáció egy természetes folyamat és nem ok a hisztire,meg a kiszolgálásra.

Az,hogy a párod semmit nem csinál,annak semmi köze a menstruációhoz.Máskor sem csinál.És ha lesz 2 gyereked,még kevesebbet fog csinálni.

Gondolkozz el rajta,hogy érdmes-e gyereket szülnöd tőle,mert lakva megismerted,és jobb nem lesz.Az állandó veszekedés meg felér 62 folyamatos menstruációval.

2012. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!