Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem miert nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem miert nem szereti a ferjem ha ugy akarok elaludni minden este, h. atoleljuk egymast. Minden ferfinel igy van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast, de a parom azt mondja szeret forgolodni jobbra, balra, mindenfele. Es nem akarja h. raebredjek amikor o mozog. Csak nekem ez olyan rosszul esik. De masnap reggel az olelesere ebredek ami olyan jo.
2013. dec. 9. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom ha hozzám ér a párom alvás közben. Képtelen vagyok úgy aludni. Már megszokta hogy az ágy szélén kell lennie hogy nehogy hozzám érjen.
2013. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi egy pár percet összebújva fekszünk, aztán ha kezdek elaludni, akkor párom lefordul rólam, mert meghalok, ha nem forgolódhatok nyugodtan.


23L

2013. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az enyémnél nem így van. Ők kifejezetten szereti és mindig kéri, hogy úgy aludjunk, hogy átkarol engem.
2013. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs így minden férfinél, de miért is kéne összeölelkezve aludni, ha úgy kényelmetlen? Persze elalvás előtt ölelgessétek meg egymást nagyon, aztán utána mindenki aludjon ahogy épp kényelmes. Ha néha összebújva jó, akkor úgy, ha külön akkor úgy.

A barátommal általában úgy fekszünk le, hogy ő átölel, meg én is őt, de pár perc után elkezdek forgolódni, ez van, én csak úgy tudok jól aludni, de attól még imádom, ha megölel, ez nem függ ezzel össze.

Egy olyan kapcsolatom volt, ahol mindig a srác mellkasán, karján aludtam, de vele pont úgy jött ki, hogy ez így kényelmes volt mindkettőnknek. Szóval van ilyen is, de szerintem lényegében ez semmit se befolyásol.

2013. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az összebújás nálam is necces, mert nem tudom jó helyre rakni a kezem és elfekszem a karom, kényelmetlen stb. Viszont úgy aludtunk el, hogy fogtam a kezét (egymás felé fordulva), és ha reggel felébredtünk, akkor bújtunk össze (ebből pedig elég sokszor lett szex is...:D).
2013. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
külön szoba a jó házasság titka
2013. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!