Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy írjak rá? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy írjak rá? . Mamár beszéltem vele délután, de el kellett mennem vhova. és mondtam majd este jövök. és most fenvan msnen de rejtve vok. és ha fellépek rá akarok irni. De nem tudom mit. Az h miujság. Azt ma már kérdeztem. PLS.!

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ácsi, ha már ezt sem tudod kitalálni magadtól, akkor milyen ember vagy már! Jó, hogy nem itt kérdezed meg, mikor menj el budira...
2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépj fel! és nézd meg hogy ő rád ír e.
2010. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aztán majd ha nem ír rád egy fél óra mulva sem:

kérdezz valamit.

pl.: nem tudsz valami jó filmet?

stb.

2010. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...de már nincs fenn!! addig vártam:(
2010. okt. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!