Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ateista lányok, ti járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ateista lányok, ti járnátok egy fiúval, aki egyébként normális minden téren, csak ateista?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ismertem pár ateistát, mindegyiknek elég tré világképe volt. Ha ez hozzátartozik az ateizmushoz, akkor nem kéne egy ateista sem.
2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyházi szempontból én annak számítok, és nem gondolom, hogy tré a világképem.

Érdekelne ez mit takar :)

2013. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is ateista vagyok, a gyenge és az erős átmenete között, és nem tré a világképem, még nem volt gondom a nőkkel, volt egy barátnőm aki hitt a Bibliában, és nem volt köztünk semmi gond
2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#Kedves első


Ateista az, aki nem hisz(passzív ateista) vagy tagadja(aktív ateista) az istenek létezését

Hogy az ilyen embereknek tré a világképük? Nem hiszem, ateista vagyok, én tagadok, a tudományban hiszek, abban amiben élsz...

Hogy ez tré lenne? Akkor elég nagy bajban vagy!

2013. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Figyu, ezt a vallás,valláskritikánál meglehet beszélni, én inkább a kérdésemre szeretnék válaszolni :)


az 1. válaszolónak köszönöm

2013. dec. 9. 18:14
 6/12 A kérdező kommentje:
választ kapni*
2013. dec. 9. 18:14
 7/12 Tarnolf ***** válasza:
Igaz, én nem lány vagyok, elvileg nem is ateista, bár ebben egyre jobban kételkedem. Nem származom egy nagyon vallásos családból. Viszont nem hiszem, hogy az ateistáknak "tré világképük" lenne. Osztálytársam ateista, ma tudtam meg, mégis eszméletlenül jó fej. És ettől nem változik a véleményem a gyerekről, sőt talán kezdek ateistává válni én is. Vagy majd hiszek az elveimben ÉS a tudományban.
2013. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tarnolf ***** válasza:
Tehát aki normális keresztény/zsidó, satöbbi, az járna egy ateista sráccal szerintem.
2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aktív vallásos hívő nehezen ért szót egy harcos ateistával, bármiben is. Szóval, ahogy látom a "járás" kérdéséig ritkán jutnak el.

Nagyon más világszemlélet, és ez minden kérdésben megnyilvánul.

2013. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Akiket én ismerek és ateisták, mindegyik csak siránkozik valamiért, mindegyikben ott van valamilyen mértékben a rosszindulat, a pletykaság, azzal foglalkoznak pl. hogy utcán ki hogy néz ki, nem tudnak bele törődni abba, hogy nem mindenki ért velük egyet...nagyon sok mindent tudnék még felsorolni, de mivel, ti, ateisták lepontoztatok a véleményem miatt, így csak tovább igazolódik, hogy igazam van, de ezen nem fogok senkivel sem vitatkozni....
2013. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!