Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti milyen lányt képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen lányt képzeltek el magatoknak?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok milyen tulajdonsággal ruháznátok fel azt a lányt akivel komoly kapcsolatot tudnátok kialakítani?

Itt most főként a természetére gondolok és nem a külső dolgokra...de azt is írhattok :)


2013. szept. 26. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Olyat aki nem itt kérdezősködik.
2013. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Èn lányt keresek, hús-vér embert, nem ideált.Senki sem tőkéletes, ezért nem alkotok magamnak képet.
2013. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztereotípikus bögyös vörös. Szeplőkkel, belevaló, talpraesett, kacér személyiséggel. Ne csapjon át sértődékeny hisztériába, ha szétfújja a szellő a frizuráját, piszok megy a körme alá vagy a cipellőjére. Az is tök jó lenne, ha kettecskén el tudnánk sütögetni-főzőcskézni a konyhában. Ó, jah: plusz pont, ha csípi a SpongyaBobot.
2013. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves, cuki, nem vézna, nem lóg ilyen dísz gyökerekkel, könnyen zavarba hozható, értelmes, mosolygós, ha rossz kedve van meg vígasztalhatom és pl: nagyon szomorú akkor sírhat a vállamon miközbe öleljük egymást :D

16/F

2013. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Életvidám, kedves, aranyos, bohóckodó, csiklandós, mosolygós, huncut és nincs lufi fóbiája;)

23f -Pápa

2013. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ASOT ***** válasza:
100%
Egy kis cuncimókust :)
2013. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. szerintem ez egy ártatlan kérdés,nem értem miért kell ilyet hozzászólni?

2.Nem is arra gondoltam hogy kit képzelsz el tökéletesnek,csak hogy mondjuk milyen tulajdonságokat kedvelsz egy lányban...

2013. szept. 26. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:

hát ő izzé

ne legyen hisztis, szeresse az extrém őrült dolgokat mint én :D bár nem zavarna ha nem... szeretetreméltó, őszinte HŰ!!! ne legyen túlságosan érzékeny... külsőleg ne hagya el magát egy szóval sportos... hosszú vasalt haja van (erre azt értem hogy sima ne göndör) eredeti hajszíne legyen... minimálisan sminkelje magát vagy természetes... arcra nem kell a tökéletes de ne is legyen atomcsúnya

2013. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, sosem szoktam álmodozni, így nem tudom. Csak látom, hogy milyeneket tuti nem >:)
2013. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

aranyos, kedves, türelmes, okos, aranyos (húú, ez kétszer van, nem véletlenül :D)

mennyit lehet írni?

2013. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!