Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen pasi?!

Figyelt kérdés
Tudom már nem érdemes ezen rágódnom de ez a kérdés még amit feltettem még foglalkoztat és érdekelne ti mit gondoltok arról amit leírok. Nem rég szakitottam a barátommal ,5 évig tartott a kapcsolatunk,ami azzal kezdődött hogy hamar hozzám költözött és utána kezdte kimutatni a foga fehérét.Elkezdett féltékenykedni ,mindenben anyagilag és mástéren számon kérni,állandóan belém kötött ,sok lett a vita és azt vettem észre hogy a saját lakásomba utálok hazamenni. Mondtam neki hogy költözzön el mert ez így nem megy tovább,de azzal sírta vissza magát hogy kitalálta hogy a lánya meghalt,amire persze rájöttem.Onnantól kezdve elkezdtem győzködni hogy nem ártana ha a spórolt pénzén(utólag megtudtam hogy az elöttem lévő barátnőin jócskán spórolt)próbáljon valami lakás lehetőség után nézni mert ha velem történik valami a gyerekeim kiteszik a lakásból.Sikerült is vennie a testvére még adott neki kölcsönt és így lett neki is lakása.De neki nem volt jó hogy hol ő volt nálam hol én ő nála és megbeszéltük hogy akkor én költözök hozzá.Csak ő arra számitott hogy majd én anyagilag segítem őt a 78 ezer Ft-os fizetésemből,bár én felajánlottam hogy kifizetem a rezsijét és a munkahelyemről ingyen hoztam neki haza a főtt kaját.De neki nem kellett ez a segítség,jobb szerette volna ha a maradék pénzemet ami a fizetésemből maradt azt közös számlára tenném de én ebbe nem mentem bele. A volt házasságomban megtanultam hogy közös lónak túrós a háta közmondás nagyon is igaz. Mivel a számitásai nem jöttek be ,hogy kihasználjon,apró jelekből észrevettem hogy valaki más is van az életében még is mint derült égből a villámcsapás úgy ért engem a meglepetés hogy a neten az összes szex és sima társkereső oldalakon regisztrálta magát,ráadásul némelyikükkel igen intim beszélgetést folytatott.Ezzel egy időben olyan módszerrel akarta kiprovokálni hogy elköltözzek tőle hogy apró cetliket rakosgatott ki a szekrénybe ahol a ruháim voltak és mindenféle ronda szöveg volt ráírva ,ilyenek hogy ,,nagyon gyorsan húzzál el p....-ba",meg ,,most már huzzál el a fenébe te harácsoló p...a". Azt hittem rosszul látok amikor megtaláltam ezeket a cetliket de pipa lettem és azt mondtam magamban azért sem megyek,ha akar valamit mondja meg szemtől szembe és ne így üzengessen.Ezután kiprovokált egy veszekedést és akkor mondta azt hogy ha nem tetszik hogy ő neki ilyen az életvitele akkor huzzak el a p....-ba. Több se kellett,másnap amikor dolgozni ment összepakoltam és elköltöztem. Rá pár nap múlva már ott volt nála az új barátnő de ettől függetlenül küldözgette nekem a mindenféle zaklató smseit,ami miatt már ügyvédhez kellett fordulnom. Ő is azt mondta hogy valami nem stimmel ennek a pasinak a fejével.
2013. dec. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Jajj késő van és lusta vagyok ezt elolvasni! De a pasik alapvetően nem normálisak :D
2013. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrét válaszom: Az ilyen embert fejbe kéne lőni, dilis.
2013. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
veszett, el kéne altatni
2013. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Egyik se normális, nyugi.
2013. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tevetke ***** válasza:
Jó ég! Biztos vagyok benne, hogy neked enélkül az élősködő tapló nélkül sokkal jobb lesz...
2013. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen leginkább a golyó segít.
2013. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az a nő sem normális, aki megkéri a férfit, hogy költözzön el tőle, majd ezek után a nő költözik hozzá a férfihoz, most ennek mi értelme volt? Meg olvasod a megalázó üzeneteit, de "azért se" költözöl el tőle, hát te sem vagy százas, pont összeillettetek.
2013. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

vmilyen szinten az utolsóval kell egyetértsek....

ilyen előzmények után én biztos h nem költözöm hozzá.

nomeg én kb lenyomom vagy a torkán a cetlijeit vagy fel az orrába.

2013. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-ke azért az a barom nagyon értett hozzá hogy tudja magát sajnáltatni és érzelmileg zsarolni a másikat és mire én és az elöző barátnői erre rájöttek addigra már késő volt.Hogy még azok után hogy azokat a cetliket kitette ,miért nem mentem el még is rögtön? Mert, azért elötte még megleckéztettem azért amit érzelmileg és anyagilag művelt velem,velünk értem itt az elöző többi barátnőit és hogy elvegyem a kedvét attól hogy ne szórakozzon többé mások érzelmeivel. Amúgy azt gondolom hogy ha valakinek gondja van a kapcsolatában az álljon elő vele és szemtől szemben mondja el a párjának és ne ilyen módon közölje hogy menjen el. Ez súnyiságra és nagyfokú bunkóságra vall. Azért költöztem utána hozzá mert módszeresen értett hozzá hogyan édesgessen vissza magához ,igen abban híbáztam hogy nem kellett volna visszamenni hozzá meg is fizettem érte ,elbasztam egy ilyen emberre 5 évet.De remélem hogy egyszer vissza kapja majd az élettől azt a sok keserűséget amit több nőnek okozott.
2013. dec. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!