Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A. , -t vagy B. , -t válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A. , -t vagy B. , -t válasszam?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én és baràtnôm egy férfit szeretünk. Barátnômet ált. suliban ismertem meg, azóta a legjobb barátom, bár voltak összeveszések. Megismertem egy férfit, akit elsôre nagyon jóképûnek találtam. Bemutattam barátnômnek is, aztán miután elment x (legyen ez a férfi neve) a barátnôm bevallotta hogy amolyan elsô látásra szerelem volt neki. A barátnôm legyen mondjuk y, és beszèlgetni kezdtünk x-rôl. Mivel én jobban ismerem x-et, kérdezte mivel vágódhatna be nála, mit csináljon, és stb. Mint az elején mondtam x-et màr az elején jókèpûnek találtam, és most 3-4 napja úgy érzem többet érzek iránta. Ezt a y-nak nem mondtam el. Tegnap beszèlgettem x-szel, mivel pont a baràtaival volt (règóta ismerem a haverjait, rajtuk keresztül sikerült találkoznom x-szel) és èn is velük voltam. Na és pont x-szel találtunk közös témát, majd szó szerint ki mondta hogy lenne esèlyem nála, mivel úgy èrzi szerelmet érez... Kicsit megütött, egyrèszt azèrt mert y iránt semmit se èrez, màsrèszt mondhatni viszonozza az érzéseim. Na most: A. megoldás: Összejövök vele, viszont ehhez y beleegyése is kellene, mint már említettem a legjobb barátnôm, számít a boldogsága, viszont... ennyire szerelmes nagyo rég voltam :( B.: Hagyom az egészet. :(

2013. dec. 9. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A.
2013. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerek lehetsz még...válaszd a C-t.
2013. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már az elején meg kellett volna mondanod barátnődnek, hogy te is jóképűnek tartod a pasit.

Mérlegelj.

Megéri-e kockáztatni a már sokéves barátságotokat a barátnőddel egy férfiért?

2013. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az A lehetőséget választanám. Az embernek ritkán adatik meg, hogy kölcsönösen megvan ugyanaz a vonzalom, érzelmi töltet. Egy ilyen lehetőséget kár eldobni. Másrészt, ha a barátnőddel tényleg annyira jóban vagytok, akkor nem fog a boldogságotok útjába állni. Az más kérdés, hogy nem fog neki jól esni, de idővel feldolgozza. :)
2013. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. dec. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!