Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Szakítás utáni levélről .

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt több évig,eljegyzést,családot fontolgattuk,ő sokszor próbált kilépni,a végére bizalmatlanság lett,veszekedések,én próbáltam mindent megtenni,de ő folyton lerázott majd szakított velem mondván,hogy az én hibám, a veszekedés sok stb. ma reggel meg írt egy üzenetet hogy bárcsak minden jó lenne ha felébredne és elfejetené a sok rosszat. mire én :ez csak rajtad múlik! megtehetted volna,de nem akartad,inkább éled így az életed ahelyett,hogy elfelejtenéd a rosszat, inkább felejtesz el engem! ez jobb?a rosszra koncentrálni ami csak egy gondolat és eldobni érte egy hús vér létező embert,egy érzést tépsz ki nem létező dolgok miatt.. de nem tudom miért írsz ilyenekt,ha jól tudod h eszed ágában sincs velem lenni..hiszen megkértél h hagyjalak békén. te is tudod jól h csak rajtad múlott h hagysz elveszni v sem! de te inkább választod ezt h a hülye gondolatokkal élsz létező dolgok helyett,azok helyett amik igazán számítanak az életben! / igazam van vagy nem? én így gondolom..
2013. dec. 10. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te így gondolod, akkor tök mindegy, hogy igazad van-e...
2013. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, a véleményem: finghámozás.

Részemről én ha szakítok, akkor megmondom neki személyesen, hogy nem lesz jó, vége van. Ha akarja, indoklással. A továbbiakban oknyomozásba, "találkozunk-e még", "gondold meg magad légyszi" beszélgetésbe nem megyek bele, és utána is jó ideig nem kommunikálok a másikkal, nemhogy levelezgetünk. Elég nehéz anélkül is szakítani (még akkor is, ha én szakítok), hogy utána folyton kapcsolatban vagyunk, levelezünk egymással. Ha vége, akkor vége.

2013. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem teljesen tökmindegy ha te így gondolod?

Úgy is visszafogadnád ha arról lenne szó.

2013. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő keresett nem én őt...én békén hagytam ahogy kérte. vissza fogadni még vissza fogadnám,mert nem régi a szakítás,de ha eltelik egy kicsit több idő már nem fogom. addig vissza fogadnám amíg érzek iránta. de pl ha hetekig nem beszélünk és úgy akarná meggondolni magát,már biztos hogy nem akarnám!
2013. dec. 10. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj!

Ha engem ma vki kidobna es holnap ram irna elkuldenem a fenebe!

Nem szep dolog masok erzelmeivel jatszani. Legyen tobb buszkeseged es ne valaszolj szerintem

2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hm hát már többet nem beszélek vele az biztos.. szívesen írnék még neki egy szidalmazó levelet,de azzal csak magamat égetném úgyh nem teszem meg...elég rosszul esik ah velem játszik :/
2013. dec. 10. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
5os vagyok. Ne irj semmit, jol mondod, hogy csak magad jaratnad le vele. Tudod en is annyiszor gondoltam erre... De mert is kene irni? Ne hidd, hogy szamba vennek, mert nem.
2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:( azt mondják,hogy a megérzéseink nem hazudnak, és én úgy érzem, ő nem azért szakított velem amit elmondott,hanem valami más miatt..és azért írogat nekem néha,mert lelkiismeret furdalása van és egy kicsit tisztázni is akarja magát,hogy amúgy ő hogy szeretett... de tudom,hogy ez hazugság,nem szeret már régóta,úgyhogy ez ad nekem egy kis erőt,hogy miért akarnék valakit aki nem szeret?aki elhagy engem? és a tudta erősít,hogy egy napon majd tuti,hogy itt fog állni megint az ajtómban ,hogy fogadjam vissza,de most már késő!nem várok rá tovább, vége!
2013. dec. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!