Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam a volt barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a volt barátomnak, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a barátom, azzal az indokkal, hogy nem volt már az igazi az utóbbi időben. Békében váltunk el, senki nem haragszik senkire, megbeszéltük hogy majd még tartjuk a kapcsolatot, ha lecsillapodtak az érzelmek. Az utóbbi időben olyan voltam, mint egy zombi. Mióta szakított velem, még rosszabb lett a helyzet. Öngyilkos akartam lenni, de megigértem neki, hogy nem csinálok semmi hülyeséget. Így inkább szakemberhez fordultam. Kiderült, hogy súlyos depresszióm és pánikbetegségem van. Gyógyszereket szedek rá, és korházban leszek egy darabig.

Sokszor nem tudok uralkodni az érzéseimen, és zaklatom a volt barátom. Ez a depresszióm miatt van. Illetve a kapcsolatunk is emiatt ment tönkre.


Elmondjam ezt neki? Vagy ne zavarjam vele?

Azért szeretném elmondani, mert ez megmagyarázná az utóbbi időben tanusított szörnyű viselkedésemet.

És talán ha meggyógyulok még újra együtt lehetünk, ha megtudja, hogy egy betegség miatt változtam meg az utóbbi időben.



2013. dec. 9. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond el szerintem
2013. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, talán tud beléd egy kis lelket is önteni.
2013. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki.

Mert ha normális meg fogja érteni, hogy mit miért tettél.

Legjobb ha őszinte leszel. Hidd el sokat ér. És ha meggyógyulsz akkor lehettek újra barátok és onnantól kezdve már csak rajtatok múlik.

2013. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak ha szeretnéd, de mond el neki.
2013. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*akkor
2013. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne zavard vele.


Képzeld magad a helyébe, hogy téged mennyire rohadtul zavarna, hogyha a volt barátnőd, akit már nem szeretsz még a betegségeiről írkálna neked. Az meg különösen hogy zavarna, ha ettől úgy éreznéd hogy csak szánalmat és sajnálatot akar kelteni önmaga iránt benned, hogy hátha újra összejöttök.

2013. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a dolog történt meg :) Én ezzel próbáltam őt vissza szerezni is, hogy segítsen nekem. Ezt a hibát te ne kövesd el szerintem, mond el úgy hogy átgondolod mit is mondanál neki pl. hogy bocsánatot kérsz hogy xy helyzetben így meg úgy viselkedtem mert beteg vagyok, de már kapok segítséget, semmiképp ne hozd fel neki hogy reméled ha jbban leszel újra együtt lesztek mert nem fogja elhinni neked hogy tényleg beteg vagy, feküdtem kórházban daganattal meg is látogatott és így se hitte el, hogy azért csináltam olyan dolgokat amiket mert nem voltam beszámítható. Szóval mindenképp ültesd le mond el neki a jól átgondold kis monológod és várj vagyis ne várj hanem figyelj arra hogy minnél hamarabb jobban legyél törödj magaddal! Szerintem. :)
2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vakondka ***** válasza:

Ha jól akarsz dönteni akkor a szakember segítségét kéred, nem olyan emberekét akiknek fogalmuk sincs a konkrét helyzetedről és nem ez a szakmájuk.

Nekem is profi pszichiáter segített nagyon hasonló helyzetben...

2013. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy döntöttél végül?

Tudod az a baj hogy a fiúk azt szeretik ha egy lány autonóm, vidám kiegyensúlyozott ha itt elkezded neki mondani h depresszió, pánik beteg vagy úgy hogy most jelen állása szerint nincs annyira oda érted hát érted...

Inkább vhogy próbáld kikúrálni magad én a depressziót átmeneti állapotnak tartom sztem meg kell keresni mi az ami kiváltotta itt beszélhetünk arról h esetleg lisztérzékeny lehetsz az is kiválthat hasomló tüneteket.

Sztem hagyd őt békén ÉREZNIE kell h HIÁNYZOL neki... ha elkezded zaklatni akkor tényleg nem fog szeretni mutasd neki hogy nélküle is VAN ÉLET és hogy léteznek pasik :) Sok szerencsét, fel a fejjel :D

2013. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki neki,hogy hiányzik!Legyél erős!! Ha valakinek ki kell öntened a lelkedet, ne ő legyen az, az kicsit olyan, mintha vissza akarnád magad könyörögni, az nem jó! Picit megalázkodós is!! Végén még azért fog hozzád láncolódni, mert ugyan már nem szeret, de neki lenne bűntudata, ha ilyen állapotban nem lenne melletted. Habár, ha hiányoznak a beszélgetéseitek.. Na várjál, lehet, hogy most icipici ellentmondás lesz benne, hát nemtom ,várjá, hát ,de mondjuk sztem inkább egy baridnak
2013. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!