Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy csak szórakozik velem, és csak csicskáztat? Mik a jelei, ha csak szórakozik és nem akar komoly kapcsit?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel már randiztam 1x, kb2hete.

Azóta dumáltunk hogy tök jó volt, legyen megint egy talink. Nos eddig úgy volt hogy ő legközelebb csak februárban ér majd rá (ez rosszul esett, bár nem mondtam neki) mivel egy fontos versenyre kell tanulnia, meg hétköznap sulizik+ hétvégente melózik.

De nagy meglepetésemre mondta hogy következő héten szombaton úgy is szabis, akkor ráérek-e egy talira, és akkor együtt tölthetnénk ismét egy egész napot. Kicsit hezitáltam, de végül beadtam a derekamat.

A napot így tehát ő mondta meg, az időpontot viszont én, és a progit is én találtam ki, mindkettő megfelelt neki. Mondtam hogy menjünk korizni, pedig nem tud, de mondta hogy oké, miattam bevállalja :)


Minden este ő ír rám, kedves, poénos stb.


De attól félek, hogy egy idő után ugráltatni fog, értitek?? Nem szeretném hogy mindig csak ő döntsön a talik felől, értitek? Hogyan küszöböljem ki ezt a bajt? Én is melózok 7köznaponként, de nekem nem olyan kötött, mint neki a suli... mégsem akarom hogy azt higgye, mindig ugrok neki...értitek, nem akarom, hogy így az elején rögtön nyeregbe érezze magát. Erre ki mit tud javasolni?

HONNAN LEHET TUDNI HOGY EGY SRÁC CSAK SZÓRAKOZIK-E VAGY KOMOLYAN GONDOLJA A DOLGOT???


Meg engem az exem megcsalt, vagyis mind2 exem, sőt mind kettő a volt csajával.

És a neten szerintem az exe az ismerőse ennek a srácnak, nem irogat neki meg semmi, csak láttam hogy 2-3hónapja lájkolta 1-2 képét, ez gáz szerintetek?

Szerintetek menjek vele randizni végülis jövő héten? Félek, hogy átver, és hazudni fog ő is... KI MIT TENNE??

Vagy csak én hezitálok és agyalok sokat, és én látok rémeket mindezzel, amit leírtam??


2013. jan. 11. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
várjak, és lazuljak le?? És adjak neki egy esélyt jövőhéten, és meglátjuk utána hogyan viszonyul a továbbiakban a találkákhoz?? :) Ki mire szavaz, adjak neki esélyt vagy ne??
2013. jan. 11. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nem való párkapcsolat, amíg nem vagy képes érett ember módjára gondolkodni.


A napon kívül MINDENT te mondtál meg, nem? Akkor ért rá és kész. De azon belül te döntöttél. EZ nálam nem az "ugráltatás" kategória.


A lájkoás témát meg inkább ki sem fejtem, annyira nevetséges.

2013. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na tehát, elintézte hogy legyen egy szabadnapja veled, minden nap ír neked, és képes kitörni a nyakát mert te korizni akarsz.

Szerinted nem gondolja komolyan?

2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az agyam eldobom... 1 randi utan ilyeneken gondlkodni? Arrol nem beszelve, hogy csori gyerek egyszeruen nem er ra... De amint szabannapja van neked szolt... Es minden masrol TE dontottel... Hol itt az ugraltatas?

Nem tudom ERTED e, de sztem tul koran, tul sokat agyalsz ezen. Am ilyen felfogassal, elfogod kergetni a halalfxara erted?

Jaa es szar kategoriaba irtad a kerdesed ... Erted?!

2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet "csicskáztatni" felnőtt értelmes (elgondolkodtató rád nézve) embereket, "érted"?
2013. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként egy tali után annyira nem lehet eldönteni hogy mit hoz a jövő, de egy próbát mindenképp megér nem?

És ha meg les*zarná az egészet, és mindenre azt mondaná hogy neki mindegy, pl. azt mondaná neki mindegy mikor találkoztok, akkor meg úgy éreznéd hogy nem törődik az egésszel.

Az exe meg jó hogy ismerőse, mivel ISMERIK EGYMÁST. Elég gyerekes dolog lenne letörölni. Én se töröltem az exemet.

2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh, mi lesz, ha már több randitok lesz, és igazi párkapcsolatod lesz? Mégis miért csicskáztatna? Honnan veszed ezt, hiszen mondott egy napot és Te találtál ki programot. Nem értem mi itt a gond, Neked is kell alkalmazkodni de neki is. Én is mondhattam volna, hogy a férjem csicskáztatott, amikor megismerkedtünk, mert Ő dolgozott én meg tanultam és mindig Ő mondta, hogy mikor ér rá:))) Neked még nem való kapcsolat, mert nem tudsz még felnőtt módjára végig gondolni dolgokat. Ezt most nem rosszallóan mondom, hanem mert ennek nem lesz jó vége, mert nem tudsz még megbízni egy fiúban. Amikor már neked is lesz beosztott időd, és lesznek felelős feladataid, akkor tudsz felnőttként állni ilyen helyzetekhez és érezni fogod jobban, hogy mit lehet mit nem egy kapcsolatban. Nekem ez csak 24 évesen jött el:) Szóval mindenki más. Akkor ismertem meg a férjem és vele volt olyan a kapcsolatom, hogy nem gondolkodtam már ilyen badarságokon. Ne analizálj még egy kapcsolatról,a mi még nem is az. Majd ha már tényleg megismerted akkor látod igazán mit szeretne tőle, az meg még esetleg pár találkozás lehet.
2013. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi két éve vagyunk együtt, mikor elkezdtünk járni nekem sokat kellett suli mellett a laborba is bejárni. Ő meg dolgozott ezenkívül. Tudtam melyik napokon dolgozik, de azt, hogy nekem mikor meddig kell bentmaradni nem. Sokszor hívtam, hogy bocs nem érek rá, vagy azzal, hogy fél óra múlva elengednek, ha gondolja találkozzunk. Ideális volt ez? Nem. Csicskáztattam? Nem. Vele akartam lenni, ő meg velem. Nem feküdtem, napokig és egyszer csak eszembe jutott, hogy fel kellene valakit hívjak mert unatkozok, hanem kötelező volt bemennem.

Programokat meg még mindig ő talál ki általában.

Ja és az exe képét is lájkolgatja, még én is, sőt feljár hozzánk, egy haveri körünk van :)

2013. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!