Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontosabb párválasztásnál a férfi érzése a sajátjáénál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy van 2 férfi.

Az egyik teljesen oda van érte, de a nőben maga a férfi nem mozgat meg semmit, csak szimplán szimpatikus.

A másik férfi viszont nem esik hanyatt a nőtől, a nő viszont borzasztóan vonzódik hozzá.

Ebből a két lehetőségből a nők legnagyobb része az 1. férfit választaná. Na, de miért? Nem fontosabb az ember számára, hogy mi mit érzünk a másik iránt? Legalábbis magamból kiindulva. 24/F


2013. nov. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán párt nem csak azért keres az ember, hogy legyen egy vonzó szexpartnere. Vonzó szexpartnerrel együtt lehet akkor is, amikor nincs párja, vagy nem vágyik rá. Szerintem ez nem csak a nőkre, hanem a férfiakra is jellemző. A legtöbb pasi sem vállalna be olyan kapcsolatot, ahol a másik fél nem érez hasonlóan. De nyilván, ha lenne egy harmadik lehetőség, ahol odavan az illetőért, és az érzés kölcsönös is, akkor mindenki ezt a lehetőséget vállalná.


20/F

2013. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mókás, ha meg azt választom,aki le se szar, akkor az a baj.

Amúgy a fent leírt szitu tök távol áll tőlem, mindig azt választom, akihez a legjobban vonzódom és ez az esetek 99%-ban eddig mindig kölcsönös is volt.

2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt írtam, hogy a másik pasi leszarja a nőt. Vagy, hogy a nő csak szexuálisan vonzódik hozzá. Nem értem miért kell kisarkítani a kérdést.
2013. nov. 18. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kölcsönösségen van a hangsúly. Ha nekem választanom kell, mindig tudom melyiket fogom. Amit reálisnak látok és biztonságot sugall. Sosem kezdenék egy megbízhatatlan kacér pasival, aki nem tudja mit akar.


20/l

2013. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!