Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek:hogy becézitek a párotokat/Férfiaknak:hogy becézzen titeket egy nő?

Figyelt kérdés
Pasik/urak,azt is leírhatjátok,melyik az,amitől kiráz a hideg,vagyis inkább "kerülendő" kategória.:-)

2013. dec. 1. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nyuszi és cica
2013. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
már annak örülnék ha nem becézne sehogy...mert mindig bennem van h előttem a többi exét is így hívta..ezért nem mondom én sem a bnőmnek h kicsim, mert ugyanezt mondtam az exemnek is...
2013. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.: Értem,mire gondolsz!:-D Azért általában ezek egyediek,én pl. csak az első barátomat "Maciztam",utána képtelen voltam azt kiejteni a számon.:-) Nőket sokkal könnyebb,nem is tudok igazán pasis becézést. Olyat meg nem erőltetnék,ami egy férfinak ciki lehet.:-)
2013. dec. 1. 01:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Muffinkáztam a barátomat, a falra mászott tőle... :D

Nem ezért szakítottunk.

20/l

2013. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Papamaci (ha én bújok hozzá), Pici baba (ha ő búj hozzám), Édes cukorfalat, Szívem, Babavirágzás


Ő engem: Kis hercegnő, Hercegnő, Pötty, Pöttyös pötty, és aminek nem tudjuk az eredetét: Tinibombur"


Korábban egyikünk sem volt soha becézős fajta, mindketten idegesítőnek tartottuk :D Aztán csak úgy jött, ez van.

Ha nem kettesben vagyunk, akkor normálisak vagyunk, és a keresztnevünkön szólítjuk egymást.

2013. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 theBarbi ***** válasza:
100%
Husi, pocak, mackó, édes, szivem...
2013. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
cica, gazdám/főnök
2013. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ha Lúzerkémnek hív.
2013. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

olvastam. közben hánytam :(


rég voltam fiatal.


"kabbebébi"


ez jó becenév szerintem

2013. dec. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ő engem: Szerelmem, kicsim, életkém, pici, bogárka, szivi, kukac, perverz kurafi:)


ő engem babuci, cicám, szerelmem, életem, istennőm


Bár úgy néz ki, 10 év után szakítanom kell vele:(


25/N

2013. dec. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!