Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl elhamarkodott lenne?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt és már 3-szor kérte meg a kezem. Ez azért volt mert mindig (bocsánat előre is a kifejezésért)gagyi 3 ezer ft os ezüst gyűrűt vett amit nem tudok hordani mert befeketedik. Nem tanult az elsőből? Most szeretném majd felhozni neki a témát, hogy mi lenne ha karácsonykor eljegyeznénk egymást. ő is gyűrű én is gyűrű. Bár már félek előre mert mindig emlegettem neki, hogy de kár , hogy nem tudom hordani a gyűrűt... Lehet nem is akarja ??
2013. dec. 10. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom, hogy nem meri megint feltenni a kérdést, ha annyira anyagias r*banc vagy, hogy a gyűrűre elköltött pénzt, és ne a szándékot nézed...
2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szándék a fontos persze.. De mikor már az összes ismerősöd megkérdezi, hol van a gyűrű és neked azt kell felelned, hogy nem tudod hordani bizonyos okok miatt, ILYEN életetbe egyszer kell, hogy történjen, minek kérte meg 3 szor ugyanolyannal mikor tudta, hogy nem fogom tudni hordani? Hidd el engem nem érdekel, hogy ezüst ha tudom hordani.
2013. dec. 10. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
nem feketedik, tisztítani kell. soha ne vegyek el ilyen anyagias, értéktelen nőt!
2013. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 szor megvette, ugyanolyat...
2013. dec. 10. 15:52
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerinted nem vittem mi? Ékszerboltba megmondták, hogy érdemesebb újat venni mint tisztítgatni mert az ujjam nem bírja :) Gratulálok a civilizált viselkedéshez kedves senkiházi :)
2013. dec. 10. 15:53
 6/17 anonim ***** válasza:
és? elsőre igent kell mondani. nem a gyűrűn múlik.
2013. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te meg háromszor visszautasítottad szegény csávót. Jobbat érdemel nálad, sokkal.

Te egy anyagias r**banc vagy, akinek csak az számít, hogy mennyit költenek egy k*baszott gyűrűre, meghogy a barátaid előtt tudj kérkedni, hogy milyen szép gyűrűt vett.

Sajnálom, hogy nem tudja, hogy milyen nő van mellette.

2013. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igent mondtam. Éppen ezért tervezem a karácsonyi dolgot. Valószínüleg ha anyagias lennék akkor nem mondtam volna igent:)
2013. dec. 10. 15:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Az agyad hihetetlen történeteket kreál :) nem utasítottam vissza
2013. dec. 10. 15:56
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor minek kérte meg 3x a kezed? ebben nincs logika
2013. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!