Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ilyen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen pasinak barátnője? Ennyire igénytelenek lettetek nő társaim? Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

Vonaton utaztam egy barátnőmmel és velünk utazott egy igazi lúzer csúnya fiú. Olyan volt mint Jákso, de nagyon idétlen volt. Egész vonat úton csak rajta nevettünk.

Aztán leszállt a nyugatinál és nem akartunk hinni a szemünknek egy tök jó csaj ment oda és csókolóztak. És úgy láttuk tényleg akarja a csak. Gazdag nem lehet, mert olyan hülye olcsó ruhái voltak. Szóval azóta nem térünk magunkhoz. Hogy lehet ez??


2013. dec. 10. 20:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartál hinni a szemednek, hogy nem hozzád ment oda egy csókért, mi? Te irigy vagy amellett, hogy hülye is.
2013. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az emberi fajt irtani kell...
2013. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak vagytok. Kiráz a hideg.
2013. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Befosol az irigységtől, mi? Ők legalább igazán szeretik egymást, de neked amilyen természeted van, aligha fog megadatni ez...
2013. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
ISTENEM DE ÖRÜLÖK ENNEK A KÉRDÉSNEK!!!!
2013. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem, egy ilyennek hogy lehet csaja. Aki csúnya haljon meg!
2013. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, akik a belső értékek megismerésére is hagynak időt, szerelmet/igaz barátot lelnek.


Meg néha a csillogó felszín alatt kiismerik a rohadt nagy semmit...

2013. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy érzelmileg fogyatékos a kérdező vagy troll kérdés. Remélem az utóbbi.
2013. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem mibajotok vele. A húgom egy bombanő bár visszafogottabb, és egy elég kövér sráccal jár. Nos külső alapján ameddig nem ismertem meg 2 dologra tippeltem vagy arra hogy egy luzer aki csak a gép előtt ül. Vagy a környékük legbahéssabbb csávója. Nos mwglepetésemre egyik sem. A srác baromi jófej. Nagyon megértő, nagyon érzelmes, igaz nem okos, de az esze a helyén van. Nem hülye ő. Nagyon aranyos a húgom szerint hihetetlenül szeretik egymást. Nem gazdag a csávó, minimálbért keres de a pénzét sem szórja el. Sokan lenézték őt az életben pedig nem ezt érdemli, és az egész család befogadta sőt a húgom baráti köre és az én baráti köröm is. Neki is megvannak a haverjai nem egy party csávó de sok mindenbe benne van. Szóval lányok, ne a külső alapján ítéljetek meg valakit. Mert attól hogy nem úgy néz ki mint egy party arc, vagy egy szépfiú attól belül még olyan ber lehet akire ti vágytok. Szóval nem kell mindenkit kiröhögni. Lehet okkal nézet ki úgy.
2013. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a tökömet kerestetek ti a vonaton? Bedöglött apa BMW-je?
2014. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!