Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, akiket már visszautasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akiket már visszautasitott egy lány és később mégis megszerezték, VAGY mindig is sikertelenek voltak, mit változtattak, amikor sikeresek lettek?

Figyelt kérdés
Pasik, akiket már visszautasitott egy lány és később mégis megszerezték, VAGY mindig is sikertelenek voltak, és mégis sikeresek lettek, min változtattak? Önbizalom? Kiállás? Hozzáállás?
2013. dec. 10. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jött össze neki a jobb pasi és végül összejött velem.Persze megtudtam,hogy előtte a másikkal kavart és dobtam!
2013. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meghaltam és újjászülettem.
2013. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!