Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántad már meg, hogy sok évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántad már meg, hogy sok évet töltöttél el egy kapcsolatban? Miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a leghosszabb kapcsolatom másfél évig tartott, azt nem bántam meg.
2013. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. jobb úgy
2013. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen. mert nem voltam szerelmes az illetőbe, csak erőltettem a dolgot. többször is ki akartam dobni, de visszakönyörögte magát. ha kidobom, akkor lehet, hogy hamarabb találtam volna meg a párom, és nem jutunk el odáig, hogy megutálom a kapcsolat végére.
2013. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

volt, h szakítás után közvetlenül pokolba kívántam, de ez persze más ok volt..

nem.

ilyen alapon minden kapcsolat értelmetlen, ami véget ér.

én igyekszem arra emlékezni, ami jó volt, a többiből meg tanulni.

2013. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak 10 hónap volt, de nagyon megbántam. Egy alávaló ember, aki megjátszotta magát...aztán az eljegyzés után kimutatta, hogy milyen valójában.

És még bűntudatot is akart kelteni bennem, hogy én vagyok a szemét mert nem adok neki még egy esélyt... millió esélyt adtam....de egy ponton feladtam, hogy lehet hosszútávú az a kapcsolat.


Megbántam ezt az időt is, mert nem érdemelt 1 percet sem az időmből... csak hát félreismertem őt. Az elején egészen más arcát mutatta, mint amilyen valójában volt.


27/N

2013. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!