Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalgozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalgozik velem?

Figyelt kérdés
Miért nem foglalkozik velem a párom??? 4 hónapja vagyunk együtt, nonsense tökéletes volt addig amíg nem lett a net bekötve a net mióta megvan mindig játszik van olyan military esténent sírva alszok el.segitsetek mit csinaljak???van meg ennek a kapcsolatnak jővője???
2013. dec. 11. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt inkább vele kéne megbeszélned. Mondd el ezt neki, ha érdekli, változtatni fog rajt, ha nem, legalább most kiderült, mi a fontosabb neki.
2013. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy úgy érzed letoj téged, és ez bánt. Ha nem változtat, akkor fel is út, le is út!
2013. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tarnolf ***** válasza:

Beszéltél vele? Mert, ha nem előbb tedd meg.


Néma gyereknek anyja se érti a szavát. ;) Egyébként meg vezesd rá a párodat, hogy ne azzal a szerencsétlen játékkal nyomja amikor ott vagy Te, akivel törődnie kellene. :)



Én egy picit ráijesztenék, de csak akkor ha még a beszéd után is nyomná a játékot és csak annyival, hogy "Figyelj, ennek nem lesz jó vége, hogy nem törődsz velem." ha van elég esze, érteni fogja, bár szerintem ez egyértelmű utalás lenne. :)

2013. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert még gyerek. aki inkább játszik, minthogy a barátnőjével legyen, az mentálisan gyerek és/vagy nem szerelmes.
2013. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, beszèltem mar vele erről.Azt nonstandard hogy legközelebb csak akkor ül oda ha én azt mondom. De masnap reggel ugyan ez volt gepezes egesz nap.teszem hozza a 10eves baratsagomat meg kellet szakitanom mert az Exem ott lakik.
2013. dec. 11. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak nekem fura ez a retardált íráskép??
2013. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normáliat írni nem kell hozászolni se köszönöm.
2013. dec. 11. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj meg írni, és nézz utána mit jelent a nonszensz és hasonlók!!
2013. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értelmes ember tudja értelmezni. Nem úgy mint te.
2013. dec. 11. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!