Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az uj barátommal 1 honap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az uj barátommal 1 honap után történt egy kis peting, azota szinte elvan szállva és állandoan mondja, mennyire varja a hetvégét. Most csak a szex vezérli vagy velem is akar maradni?

Figyelt kérdés
Màr voltam igy,hogy annyira jol megvoltam a sràccal aztàn ha netàn nem feküdtem le vele egybõl pattintot ezèrt fèlek ettöl is

2013. dec. 10. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
csak a szex vezérli..
2013. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zotanbro ***** válasza:
csak a sex
2013. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg arra számít,hogy lefekszel vele,viszont ha tényleg csak így dobtak korábban akkor lehet hogy picit magadba kéne nézned,vagy jobban meg kéne válogatnod hogy kivel vagy együtt
2013. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor feküdj le vele rendesen rendszeresen
2013. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez alapjan meg fiatal vagy. Elobb-utobb (de inkabb elobb) ugyis lepattint.
2013. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tul korai az 1 honap?
2013. dec. 10. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a szex érdekli, de ha már pettingelni lehet, használjátok már ki....
2013. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

honnan tudjuk,hogy hogyan álltok érzelmileg?

van olyan akivel 4hónap után sem feküdtem le,de a mostani párommal az "ágyban jöttünk össze",hosszú hónapokig csak beszélgettünk,egymásba szerettünk,megtörtént,azóta is együtt vagyunk

valószínűleg csak megakar húzni,egy kapcsolatban meg nem csak azt kell nézni hogy milyen jól megvagytok

2013. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 walk w1th mee ***** válasza:
szerintem nem biztos,csak nem elrontója semmi jónak,ez ostobaság..ha szex kellene akkor nem hiszem hogy kifejezetten nálad próbálkozna,hanem egyből 1 olyanhoz menne akiről vannak hirek,szerintem biztosra veled marad ennek ellenére is,ha jól esik,miért ne? ,az irigykedő válaszolókra ne halgass mert nem gondolkoznak és csak a rosszat akarják a kapcsolatotoknak,gyenge trollok:D
2013. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez miért lenne trollokodás?-.-
2013. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!