Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a legjobb barátom? Nem akarom elveszíteni őt.16/L

Figyelt kérdés
Kiskorom óta a legjobb haverom de mostanában nagyon megváltozott..van pasim és jóba is van vele. Múltkor viszont nála voltam és a szobájában voltunk és egyszerre nyéltunk az üdítőért és ősszeért a kezünk ő meg majdnem lesmárolt. Meg múltkor lehajoltam valamiért ő pedig a fenekemet bámulta nagyon feltűnően meg simogat is modtanában. Nem tudom hova rakni. 6 éve ő a legjobb barátom. Tegnapelőtt náluk voltunk és mikor el akartam indulni magához rántott éy kb. 5 percig ölelt...mi van vele? :((
2013. dec. 9. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Kezdd működni a nemiszervere
2013. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, 3 d-vel akartam írni.
2013. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákról, telefonrol vagyok és egy hete kaptam, mindig félreütöm a billentyűket :/
2013. dec. 9. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Biztos azért teszi mert gyűlöl. Nyisd már ki a szemed könyörgöm, aztán töröld le a csipát.
2013. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis mi lehet vele? Megkívánt téged, nem csak a barátot látja benned. Kicsit "gyerekes" módon csinálja, de majd belejön idővel.
2013. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vakondka ***** válasza:
Beléd szeretett. Van ilyen :)
2013. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na vajon?

Én tuti leállítanám a helyedben már most, ha csak nem akarsz tőle Te is vmit...

2013. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam hasonló cipőben. Igaz,nem a legjobb barátnőmről volt szó,de mikor összejött egy sráccal,akkor elindult valami bennem. Egy olyan érzés, hogy van egy másik fiú,akit szeret, és már nincs esély arra,hogy velem kapcsolatba átalakuljon a barátság szerelemmé. Valami ilyesmi érzése lehet neki is. Nagyon rossz érzés. Nekem pl. rosszul esne,ha a barátnőm lennél,és egy másik fiú 5 percig ölelgetne,úgy hogy beszélj vele szerintem :)

19/F

2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
A kisfiúból férfi lett!Te meg mocskos módon kihasználd ezt!
2013. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!