Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve járunk együtt a barátnőmmel és minden hétvégén együtt alszunk viszont amit észre vettem hogy éjszaka kíváncsibb és hát mostanában úgy masztizik mellettem hogy a egyik keze be van rakva a melegítőmbe de a 2 év alatt még szex nem volt mert az anya lányos és hát engem kasztrálna...

Ő nem tudja hogy tudom mert ienkor mindíg megnézi a szívverésem hogy változik e és ha nem akkor folytatja de szexet még nem akart eddig vagy nem tudok róla.


Most leüljek vele megbeszélni vagy már ideje??


Ő 16 éves lesz most én meg 18..


2013. dec. 11. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
D*gni nem d*ghattok, de aludni együtt aludhattok? Gratulálok a logikának! HATALMAS!
2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha te meg amikor ő már félig elaludt (de még nem biztosan, hogy tudjon figyelni ha akar) "véletlenül" elővennéd, mintha titokban maszturbálnál, és te is önkiznél egyet?
2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá de 2 méterrel odébb alszik a huga..

ha egy lány csinálja az nem annyira látszik de egy fiújé már igen de hamarost le ülök vele megkérdezni hogy akarja e már vagy csak gondolt-e már rá?

2013. dec. 11. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!