Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után vége, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után vége, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

Sokat veszekedetünk, voltunk bizalmatlanok. Az utolsó óta közölte, hogy benne már nem ég úgy a lláng, és közös megegyezéssel ma szakítottunk. Nekem kellett kimondani.

Hazajöttünk, majdnem könyörgött, hogy fogadjam vissza, eközben meg küldte a jeleket, hogy vége. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, viszont én este írtam neki, hogy ha tud biztosat, hogy mit akar, szóljon, és hozzon döntést. Mert rengetegszer írja, hogy megbánta, de hogy nem tudja mit akar. Mondtam neki, hogy annyi időt kap amennyit akar, csak majd ha tud valamit, szóljon, erre folyton mondogatja, hogy nem tudja, és, hogy most eldönti, adjak neki pár percet. Mondom neki, hogy ezt nem lehet most eldönteni!

Sokkal jobb lenne, ha végleg vége lenne, de én nem tudok döntést hozni, amíg nem mondja a szemembe. Ha kimondaná, hogy végleg vége, letudnám zárni.

De amíg így folyton megy ez a herce-hurca, nem. Ráadásul békében váltunk el, és megígértette velem, hogy barátok maradunk, legjobbak.


2013. dec. 11. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

szakítás után nincs olyan hogy barátok amradtok emg a legjobbak meg stb...ebből ugyis azlesz hogy emgint összejöttök szexre..felelevenítenia multat, és amjd elhatározzátok hogy tényleg az utolsó volt...egy frászt!

legyél már férfi b*zdmeg!

vége szia. telefont ne vedd fel nei, üzikre ne reagálj. marhanbehéz lesz, de lépj tovább ha AKARRSZ

ha nem, akkor emg menj viszsa, vagy csak tartsd meg kefélésre...manapság az ugyis olyan menő...


a csaj is csak fél egyedül amradni, azért csinálja ezt, hogy meradjatok legjobb bartáok meg a f*xom..fél hogy még iylet se talál mint te. nyugi, amint lesz, el elszel felejtve.

2013. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb barátok maradtok, sőt, semmilyen barátok. Sok éves kapcsolatot én is úgy zártam le, hogy azért maradjunk barátok. Ami annyiban kimerült, hogy szakítás után még összejártunk dugni (nincs jobb szó rá) majd azok is ritkultak és már majd egy éve nem beszéltünk. De mondjuk én ezt a barát dolgot nem is szószerint értettem, csak ilyen klisé, hogy nem haragban váltunk el, ne fújunk egymásra és ha az életben valami gondja lenne és segítséget tudok nyújtani szóljon.


Szóval ne várj a végszóra. Felejtsd el. Szervezz magadnak programot, találj új hobbit, akár új barátnőt és megy is a búfelejtés.


23N

2013. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!