Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Has szemétkedik velem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Has szemétkedik velem, hogyan helyes lereagálni?

Figyelt kérdés

ugráltat, beszól, megígéri hogy jön és nem, a felém levő érzelmeit szégyenli a haverok előtt, stb. amúgy jó lenne a kapcsolat, csak ilyen rosszfiús módra néha megesnek ezek a dolgok.

jelenleg nem reagálok sehogy, csak magamban őrlődök és úgy érzem én már valahogy nem is szeretem annyira. de ebben bizonytalan vagyok. meg mindegy is.

csak szóval ilyen esetekben vissza kellene vágnom, vagy bosszú, vagy veszekedni?, a megbeszélés sehova nem vezetett, mert mindent elbagatellizál, hogy én dramatizálom túl. ja meg bocsánat, meg izé. aztán folyt köv


2013. dec. 11. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, majd ráun.
2013. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem unja. sőt egyre durvábbakat kapok. olyan mintha folyamatosan heccelni akarna és ha nem reagálok még jobban.
2013. dec. 11. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán elég lenne ha nem ugornál.
2013. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de azon meg kiakad, ha nem magabiztosan viselkedem, tehát ha ugratásnak veszem. szóval erre sem tudok egy nyugodt reakciót, illetve semmire nem tudok, akármivel bepróbálkozik


pl múltkor mondta, hozzak már oda neki egy sört. én meg: nem, nem szállok ki a kocsiból. erre nagyon közel hajolt hozzám, a szemembe mondta, hogy neki nagyon nagy probléma, ha egy sört nem vagyok képes odavinni, mert ettől is félek, tehát utalt arra, hogy nálam nagy gondok lehetnek agyban. tehát, hogy ilyeneket ugratásnak veszek.

2013. dec. 11. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez meg egyszerűen bunkóság tőle. Én nem vagyok kreatív, csak annyit mondanék rá, hogy ha ilyen szépen kéri, nem.
2013. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
meg ha már az ugratás részénél vagyunk, valamikor meg mikor rákérdezek pl, hogy te ott vagy mellette, miért kellek én odaadni, annyit mond, mert tőled jobban esik elfogadni. szóval így nekem kell szószerint mellőle odaadnom valamit.és végig figyeli minden reakcióm, mint aki mintha így akarna kiismerni
2013. dec. 11. 21:01
 7/7 A kérdező kommentje:
meg szívatott autópályán, vagy hol, ahol sehol egy lélek, hogy szálljak ki és otthagy, amikor cseréltünk, hogy most ő vezet.(mert haragudott, mert elvittem a kocsit és nem találtam vissza ááá hosszú levezetni most) én meg pánikba estem, erre röhögve, na szállj be
2013. dec. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!