Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a helyes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes egy kapcsolatban, ismerkedésnél, ki fizessen?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban vagy ismerkedésnél szerintetek mi a helyes a nő fizessen mindent azaz a belépőket, italt, ebédet vacsit stb. vagy a férfi, vagy felváltva.
2013. nov. 23. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Amelyiknek kissebb az orra
2013. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hàt màr csak ki bìr fizetni a pasi egy pohàr italt a nonek elso randin...nem? vagy ettol màr pènzèhes ri_banc vagyok???
2013. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Első randin a pasi. Az általában úgysem annyira költséges. De ha összejönnek, akkor a kapcsolat elején szerintem dobják össze.
2013. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2-es

Abban az esetben az vagy, ha nem lesz folytatása és nem hívod vissza

2013. nov. 23. 15:08
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a legelső talikon a srác fizethet, de amint kapcsolatba lépnek, szerintem jó ha a nő nem várja el ezt és ő is ki veszi a maga részét ezekből. Szóval egyszer pasi, máskor nő. Én így vagyok vele. Az egyoldalúság új vita alapot adhat...
2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mi a helyes?

Ismerkedésnél az első randikon a nő ajánlja fel, hogy fizeti a részét de a fiú legyen elég lovagias kifizetni az egészet. Később amikor már több randi volt, esetleg intimitás és esetleg egy drágább helyre mennek akkor meg lehet beszélni, hogy külön-külön lesz fizetve de akkor is a férfi adja a borravalót az egészet.

Kapcsolatban már eleve fel lehet állítani egy rendszert addig nyújtózkodjunk ameddig a takarónk ér címszó alatt hiszen akkor már másra is kellhet a pénz, közösen használt dolgokra stb.

Házasságban minden közös hiszem ez a házasság lényege, ott már nincs ilyen, hogy ki mit fizet. Egyszerűbb a közös bankszámla és abból van gazdálkodás de általában akkor is a férfi kezeli a pénzt, a nő pénzét is.

2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És olyan esetekben, ha tudja a nő, hogy nem lesz folytatása?
2013. nov. 23. 15:11
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség mi a helyes és mi nem..

Mindenki fizessen annyit amennyit tud és csak olyan dolgokat engedejen meg magának amit meglehet.

Másrészt, ha ez akkora gond, ki mit fizessen akkor beszéljétek meg hogy közösen, hogy mennyit adtok bele és ennyi.

2013. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy nem lesz folytatása akkor közli, nem érzi úgy, hogy ennek lehetne folytatása, kifizeti a sajátját és elbúcsúznak.
2013. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
làtszik, h gyerekek vagytok. egy felnott fèrfi ès egy felnott no nem szàmolgatja h ki hànyszor mennyit ès mit fizet. ahogy alakul, kiveszi mindenki a rèszèt, de nincs annàl lelombozòbb, mint amikor kicentizik a fizetèst.... :@
2013. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!